19.05.2024, meniny má
2. októbra 2023

Položte primátorovi Ondrejovi Kurbelovi otázky ohľadom plánovaných rekonštrukcií. Hodina otázok sa tentoraz uskutoční priamo v uliciach Serede

Položte primátorovi Ondrejovi Kurbelovi otázky ohľadom plánovaných rekonštrukcií. Hodina otázok sa tentoraz uskutoční priamo v uliciach Serede
Zdroje: FB Ondrej Kurbel, primátor mesta Sereď/FB Mesto Sereď
reklama

Primátor Serede Ondrej Kurbel sa po dlhšej prestávke opäť stretne s občanmi mesta. Tí tak budú môcť pokladať svoje otázky tej najkompetentnejšej osobe a vzájomne otvorene diskutovať.

Týmito spoločnými stretnutiami s občanmi sa primátor snaží priblížiť obyvateľom mesta. Na predošlých stretnutiach sa preberala napríklad problematika železničného mosta, futbalového ihriska aj budúcnosti kultúry v Seredi.

Hodina otázok v teréne

Mesto Sereď v priebehu minulého týždňa na svojej oficiálnej Facebook stránke informovalo občanov, že hneď v úvode októbra sa uskutoční Hodina otázok s primátorom mesta. Dejiskom tentoraz však nebude mestský úrad ale sídlisko na Spádovej ulici.

„Primátor sa chce stretnúť s obyvateľmi priamo v teréne, aby im bol bližšie a aby si vypočul ich nároky na územie ešte pred naprojektovaním plánovaných rekonštrukcií. Súčasťou stretnutia bude preto aj prechádzka po celom sídlisku so záujemcami a zhodnotenie problémov priamo v teréne,“ priblížilo mesto.

reklama

Najbližšia hodina otázok sa teda uskutoční na Spádovej ulici v utorok 3. októbra o 16.00 hod. Miestom spoločného stretnutia bude v tomto prípade chodník na križovatke ulíc Spádová a A. Hlinku pri starej lekárni.

hodina otázok

Zdroj: FB Mesto Sereď

 

 

Zdroje: FB Mesto Sereď, seredsity.sk
Zdieľať na Facebooku