05.12.2021, meniny má
28. novembra 2020

Poznáte tieto seredské facebookové skupiny? Pomôžu vám nájsť si prácu alebo niečo predať

Poznáte tieto seredské facebookové skupiny? Pomôžu vám nájsť si prácu alebo niečo predať
Zdroj: thebalancecareer.com/allauctionsales.com
reklama

V dnešnom svete už takmer všetko prebieha online. Prístup k mobilu aj k internetu má dnes už naozaj každý a práve tieto dve veci nám dnes stačia aj na to, aby sme si našli prácu či uverejnili nejaký inzerát.

Pomerne veľká časť obchodov sa kvôli pandémii presunula do online priestoru. Takisto sa tam objavuje čoraz viac pracovných ponúk a skupín na ich vyhľadávanie. Nájdeme tu aj rôzne predajné inzeráty, prosby o pomoc či rôzne veci na darovanie a výmenu.

Veľká časť všetkého sa odohráva na Facebooku

Doba ide dopredu a na sociálnych sieťach nájdeme už aj starších ľudí. Dnes nie je už nič zvláštne na tom, že babičky pridávajú recepty na Facebook. Postupne sa tam presúva naozaj všetko a dokonca si prostredníctvom facebookových stránok môžeme nájsť aj prácu.

V tomto smere môže hlavne Seredčanom pomôcť skupina PRÁCA, BRIGÁDY a zamestnanie SEREĎ a okolie. Ak prácu hľadáte, ponúkate či vás len zaujíma nejaká brigáda, v tejto skupinke nájdete množstvo takýchto ponúk.

Veľké skupinové burzy

Na Facebooku si Seredčania okrem nájdenia brigády či práce môžu množstvo vecí aj predať. Presne na to fungujú pre obyvateľov nášho mesta rovno dve skupiny, Seredská burza a SEREĎ Susedská burza. Obe tieto skupiny majú už veľké množstvo členov, ktorí prispievajú a ponúkajú zaujímavé produkty.

Seredská burza má zatiaľ 1 400 členov a nájdete ju na tomto odkaze. Potrebujete niečo predať, kúpiť alebo darovať? Skupinka sa rýchlo rozrastá a spokojní užívatelia pribúdajú.

SEREĎ Susedská burza je o niečo väčšia, členov má už 13 000. Skupina vznikla za účelom pomáhania si. Ľudia ju tiež využívajú na zbavenie sa vecí, ktoré už nepotrebujú, ale iní ľudia by ich potrebovať mohli. Skupinku SEREĎ Susedská burza nájdete na tomto odkaze.

Ak potrebujete niečo predať, chcete nájsť majiteľa pre svoje nepotrebné veci alebo si hľadáte prácu, neváhajte sa do týchto skupín pridať.

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním.

Zdroje: Facebook
Zdieľať na Facebooku