24.06.2024, meniny má
13. septembra 2020

Pozrite si tie najkrajšie fotografie z nášho Instagramu za posledné obdobie. Je medzi nimi aj tá vaša?

Pozrite si tie najkrajšie fotografie z nášho Instagramu za posledné obdobie. Je medzi nimi aj tá vaša?
Zdroj: IG @michaldinga / @laura_sarah247
reklama

Sociálne siete sú nástrojom, vďaka ktorému sa vedia ľudia hlavne spájať. A práve aj vďaka nášmu Facebooku či Instagramu sa medzi nami a našimi čitateľmi vytvorilo úžasné puto.

Neviete si predstaviť, ako veľmi sa tešíme z každej odozvy. Pravidelne nám posielate fotografie čarovných momentov z nášho mesta, zákutí alebo vysmiatych tvárí našich Seredčanov. Všetko toto radi uverejňujeme a píšeme o tom nielen na Facebooku, ale aj na našom Instagrame.

Jedna veľká rodina

Sereď je rozlohou síce malé mesto, no keď sa budete okolo seba dobre pozerať, uvidíte mnohé krásne miesta, ktoré skrýva. A takisto aj zaujímavých ľudí. Na našom Instagrame sme sa mohli presvedčiť, že sme jedna veľká rodina.

Vďaka vašim fotografiám a príbehom, v ktorých nás označujete, sme spolu dosiahli neuveriteľné číslo 2 765 sledovateľov. Ak ste nás ešte nezačali sledovať, poteší nás, ak tak urobíte teraz.

reklama

Ďakujeme, že nás sledujete

Sme veľmi radi, že mnohí z vás sledujete aj našu facebookovú stránku. Na Facebooku Seredsity.sk je vás už niečo cez 22 000 fanúšikov!

Z tohto čísla máme úprimne naozaj veľkú radosť. Tešíme sa, že aj vďaka sociálnym sieťam máme k sebe bližšie. My to budeme naďalej robiť tak, že vám prinesieme to najzaujímavejšie z nášho mesta.

Aktuality, pozitívne správy, ale aj udalosti, z ktorých by sme sa mali poučiť. Ak sa vám naša FB stránka páči a chcete, aby o nej vedeli aj vaši známi alebo rodina, neváhajte a pozvite ich, aby ju sledovali. Spolu tak vytvoríme ešte väčšiu komunitu ľudí, ktorá nášmu mestu tak chýbala.

To najlepšie za posledné obdobie

Poďme si teda spolu pozrieť krásne fotky z nášho mesta a okolia. Také, v ktorých ste nás za posledné obdobie označili alebo nám ich poslali. Okrem prírodných krás a nádherných miest dávame na našom Instagrame priestor aj šikovným Seredčanom a Seredčankám. Týchto vám vždy odporúčame sledovať. Všetky fotky a príspevky nájdete na našom Instagrame @seredsity.sk a budeme samozrejme veľmi radi, ak nás začnete sledovať aj na tejto sociálnej sieti.

Vaše fotografie majú tiež priestor. Neočakávame profesionálne fotografie, jedinečná atmosféra alebo prírodný úkaz sa dnes dá zachytiť aj obyčajným mobilom. Ak chcete, aby sa k nám fotka dostala, môžete taktiež použiť hashtag #seredsity.

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním.

Zdroje: IG Seredsity.sk
Zdieľať na Facebooku