05.12.2021, meniny má
10. novembra 2020

Pracovná ponuka pre žienky so ZŤP. Kidvak hľadá do svojej chránenej dielne nové posily

Pracovná ponuka pre žienky so ZŤP. Kidvak hľadá do svojej chránenej dielne nové posily
Zdroj: FB Kidvak/unsplash.com
reklama

O šikovnej Lenke Šestákovej a jej hačkách – závesných kolískach na uspávanie a denný spánok, ste sa mohli dozvedieť už v tomto článku. Kidvak je chránená dielňa v Seredi, ktorá vyrába unikátne textilné kolísky. Do svojho kolektívu hľadajú novú posilu, ktorou môžete byť práve vy.

Do práce sa dá vstávať aj s úsmevom

„Kidvak má ženský kolektív, ktorý chodí do práce rád, veľa sa nasmeje a prácu si užíva, povedala samotná Lenka. Pokiaľ ste žienka, ktorá je zručná a vie šiť, táto ponuka je určená práve pre vás. Keďže ide o chránenú dielňu, ponuka je určená osobám ZŤP, ktorým sú prispôsobené pracovné podmienky. Navyše ako bonus na vás okrem skvelého kolektívu čaká aj rovnako skvelá káva.

Kidvak je unikátny tým, že na rozdiel od ostatných predajcov ponúka pravé slovenské handmade výrobky. Na ich zhotovenie používajú predovšetkým prírodné materiály.

Príroda im nie je ľahostajná, a tak na odosielanie používajú špeciálne papierové obálky, ktoré si samy šijú. „Rada by som všetkých povzbudila, aby podporili domácu kvalitnú a láskavú tvorbu,“ odkázala Lenka v našom predošlom rozhovore.

Pokiaľ vás táto lákavá ponuka zaujala, neváhajte sa ozvať na telefónnom čísle 0915 906 860 alebo prostredníctvom emailu lenka@kidvak.sk.

Zdroj: FB Kidvak

Zdroj: FB Kidvak

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním.

Zdroje: Lenka Šestáková, kidvak.sk
Zdieľať na Facebooku