08.12.2023, meniny má
20. novembra 2023

Predajná výstava ručne robených vianočných dekorácií opäť láka do Šoporne. Návštevníci si pochutia aj na punči a kapustnici

Predajná výstava ručne robených vianočných dekorácií opäť láka do Šoporne. Návštevníci si pochutia aj na punči a kapustnici
Zdroj: Veronika Šimonovičová
reklama

Vianočné obdobie sa už nezadržateľne blíži. K najočakávanejšiemu sviatku roka patria aj vianočné dekorácie, ktoré umocňujú náladu patriacu k týmto dňom.

Pokiaľ sa tejto atmosféry rovnako ako my neviete dočkať, rozhodne by ste si nemali nechať ujsť ďalší ročník predajnej výstavy Vianočných dekorácií v Šoporni, v záhradníctve Okrasná škôlka. Okrem nádherných handmade výrobkov tu na vás čakajú aj ďalšie milé prekvapenia.

Krásne handmade dekorácie

Žiarivé vianočné dekorácie sú výtvorom šikovných rúk Evy Rutovej, ktorá začína s ich výrobou približne tri mesiace pred každou akciou. Všetky ozdoby sú handmade, čo znamená, že ide o jedinečné ručne vyrobené produkty.

Prichystané budú aranžmány rôznych druhov, ako napríklad adventné vence, vence na dvere, aranžmány v nádobách a taktiež svietiace stromčeky, hracie dekorácie, svietniky či živé stromčeky do exteriéru. Chýbať nebude ani chutné občerstvenie v podobe výborného punču a lahodnej kapustnice.

reklama

ZDROJ: VERONIKA ŠIMONOVIČOVÁ

Predajná výstava sa každý rok teší veľkej účasti

V poradí už 5. ročník Vianočnej predajnej výstavy sa uskutoční v záhradníctve Okrasná škôlka, ktoré nájdete na ulici Sereďská 1503/1. V tomto roku sa akcia bude konať 24. a 25. novembra 2023 od 16.00 do 21.00 hod.

Návštevníci si akciu počas predošlých štyroch ročníkov veľmi obľúbili, a preto sa tu zíde vždy množstvo ľudí, ktorí na toto miesto prídu nasať jedinečné čaro Vianoc. Zároveň tak podporia aj úsilie, s ktorým Eva tieto krásne dekorácie vyrába.

Už od cesty pred záhradníctvom je vidno, že sa tu niečo deje, nakoľko je vysvietený areál vidno už zďaleka. Príďte si sem oddýchnuť a spomaľte čas v príjemnej atmosfére Vianoc, kde na vás budú čakať vaše nové ozdoby pre tohtoročné Vianoce. 

Zdroj: FB Okrasná škôlka Sereď

ZDROJ: VERONIKA ŠIMONOVIČOVÁ

ZDROJ: VERONIKA ŠIMONOVIČOVÁ

dekorácie

ZDROJ: VERONIKA ŠIMONOVIČOVÁ

Zdroje: Veronika Šimonovičová, seredsity.sk
Zdieľať na Facebooku