22.07.2024, meniny má
20. septembra 2023

Predposledný športový štvrtok v Seredi sa bude konať v hale Relax na Mlynárskej ulici

Predposledný športový štvrtok v Seredi sa bude konať v hale Relax na Mlynárskej ulici
Zdroje: google.maps/Seredské novinky
reklama

Športové štvrtky sa stali veľmi obľúbenou súčasťou týždňa viacerých Seredčanov. Je to čas, kedy ako rodina máme príležitosť spestriť si spoločne strávený čas napríklad skúšaním nových športov.

Je to taktiež vhodná príležitosť pre všetkých mladých zo Serede a okolia, aby vytiahli päty z domu, odložili mobily a spoznali nových ľudí.

Športové štvrtky onedlho končia

Športové štvrtky vzali naše mesto od začiatku útokom a počas každého týždňa sa tešia veľkej obľube aj vysokej účasti. Podujatie sa každý týždeň presúva na iné športovisko. To predposledné sa bude konať 21. septembra 2023 od 16.00 v športovej hale Relax na Mlynárskej ulici.

Mladí sa tradične môžu tešiť nielen na zaujímavé športy, ale v prípade potreby sa môžu porozprávať o svojich problémoch, či so mnou alebo s inými zamestnancami mesta. Vieme hneď na mieste začať hľadať riešenie na ich prípadné problémy a vieme byť v kontakte s tými, ktorí majú záujem,“ vysvetlil pre Seredské novinky Marek Čulaga, koordinátor práce s mládežou mesta Sereď.

reklama

Opäť budú pripravené aj animátorky s rôznymi súťažami pre najmenšie deti. Popoludnie už tradične spestrí hudba, dobrá nálada aj malé občerstvenie.

„Sereď je okrem mnohých dobrých vecí známa aj drogovou činnosťou. Mesto sa preto aj takýmto spôsobom zaujíma o najzraniteľnejšie skupiny svojich obyvateľov a chce v tejto oblasti pôsobiť preventívne,“ uviedla Ing. Zuzana Slahučková.

Vstup na toto podujatie je voľný a vítaní sú všetci.

športové

Zdroj: FB Mesto Sereď

Zdroje: seredsity.sk, Seredské novinky
Zdieľať na Facebooku