16.04.2024, meniny má
20. marca 2024

Primátor Kurbel pozýva k vyplneniu ankety o uzatvorenom moste. Podporíte tým jeho prejav na výjazdovom rokovaní vlády SR

Primátor Kurbel pozýva k vyplneniu ankety o uzatvorenom moste. Podporíte tým jeho prejav na výjazdovom rokovaní vlády SR
Zdroje: seredsity.sk/freepik.com
reklama

Primátor mesta Sereď Ing. Ondrej Kurbel sa má stretnúť s predstaviteľmi štátu, témou bude požiadanie o urýchlené vyriešenie problému s uzatvoreným mostom v Seredi. V tejto súvislosti mesto spúšťa anketu, ktorej výsledky budú prezentované primátorom mesta Vláde Slovenskej republiky.

V stredu 27. marca sa uskutoční v Galante výjazdové rokovanie Vlády SR, na ktoré svoju účasť potvrdil aj primátor Ondrej Kurbel.

„Ešte pred ním budem rokovať priamo s ministrom dopravy SR Jozefom Rážom. Obsahom stretnutia bude pravdaže riešenie nešťastného mosta v Seredi. S jeho námestníkom Igorom Chomom sme už možné riešenia problému mali na stole v januári.

Na výjazdovom rokovaní budúci týždeň očakávam konkrétnu odpoveď, ako štát zasiahne a pomôže,“ informoval primátor Kurbel a dodal, že sa pri rokovaní bude opierať aj o výsledky ankety, ktorú aktuálne mesto spustilo.

reklama

Anketu je nutné vyplniť do 26. marca

Aj vy máte teda možnosť pomôcť upriamiť pozornosť štátu na potrebu doriešiť problém s uzatvoreným seredským mostom a to jednoduchým vyplnením ankety. S jej obsahom, názormi, praxou, či počtom občanov, ktorí sú nútení takmer rok znášať dopady uzatvoreného mosta, budú oboznámení najvyšší predstavitelia štátu.

Anketu je možné vyplniť v online formulári na tomto odkaze a tiež na pulte prvého kontaktu na mestskom úrade v Seredi do utorka 26. marca do 12.00 hod.

V ankete sa nachádzajú otázky typu aký dopad má na vás uzatvorenie mosta v Seredi, či to má aj finančný dopad na váš mesačný rozpočet a kto by mal prioritne riešiť problematiku uzatvoreného mosta.

Zdroj: seredsity.sk

Zdroje: Ing. Zuzana Slahučková
Zdieľať na Facebooku