04.03.2024, meniny má
12. februára 2024

Sedita nielen zvyšuje platy, ale prináša aj skvelé pracovné benefity. Spoznajte výhody, pre ktoré sa tu oplatí pracovať

Sedita nielen zvyšuje platy, ale prináša aj skvelé pracovné benefity. Spoznajte výhody, pre ktoré sa tu oplatí pracovať
Zdroje: Sedita/Seredsity.sk

Tempo pracovného života neustále stúpa a zodpovedným zamestnávateľom je jasné, že ich najväčším aktívom sú spokojní a zdraví zamestnanci. Spoločnosť I.D.C. Holding, a.s. (Sedita, Pečivárne Sereď) si uvedomuje, že vytvorenie individuálnej pohody a bezpečia na pracovisku patrí medzi podstatné faktory ovplyvňujúce pracovný výkon a motiváciu zamestnancov.

V tomto článku sa pozrieme na benefity, ktoré môžu jej zamestnanci využívať. Ak sa chcete dozvedieť viac aj o finančných výhodách, rozkliknite článok na tomto odkaze.

Ak vás pracovná atmosféra v Sedite osloví a chceli by ste tu pracovať, kontaktujte ich na telefónnom čísle 0911 794 855 alebo píšte na person@idc.sk. Všetky voľné pracovné pozície nájdete aj na webovej stránke www.idcholding.com/kariera.

Zdroj: Sedita

reklama

Život je o rovnováhe

V Sedite to vedia, a preto majú ich zamestnanci možnosť využiť benefitný balíček v hodnote 280 eur.

„Každý z nás je jedinečný. Má svoje potreby, záľuby či prežíva inú životnú situáciu. Preto ponechávame rozhodnutie o použití finančného balíčka výlučne na našich zamestnancoch. Sami najlepšie vedia, čo je pre nich najlepšie,“ uviedla Gabriela Smerigová, manažérka komunikácie a PR.

A možností je naozaj veľa. Aktivity ako wellness, skipas, vstupy do fitnescentra, zdravotnícke úkony, kadernícke či kozmetické služby, návšteva kina alebo divadla a mnohé iné činnosti, ktoré vám robia radosť a dokážete pri nich naplno zrelaxovať, si môžete dať preplatiť.

Firemný DEŇ IDC má dlhú tradíciu

Čo sa dnes už berie ako samozrejmosť, bolo pred 24 rokmi jedinečné.

„Vedeli ste, že I.D.C. bola prvou firmou v okolí, ktorá zorganizovala spoločný deň pre svojich zamestnancov a ich rodiny? Tradícia siaha do roku 2000, kedy partia kolegov zorganizovala s podporou vtedajšieho vedenia spoločnosti športové hry a súťaže pre svojich kolegov a ich rodiny v seredskom kempingu. Odvtedy sa Deň IDC koná každý rok a zíde sa na ňom asi 1200 účastníkov,“ dopĺňa Gabriela Smerigová.

V roku 2023 sa po povinnej covidovej pauze konal jubilejný 20. ročník, ktorý sa tešil veľkému úspechu zo strany zamestnancov a ich rodín. Oslava okrúhleho výročia akcie sa niesla aj vo vytvorení najväčšej Horalky, ktorá vážila neuveriteľných 23 kg a tento kúsok je aj oficiálne zapísaný v knihe slovenských rekordov. Nechýbal ani hudobník a zabávač Marián Čekovský či slovenský športovec a olympionik Matej Tóth.

Zdroj: Sedita

Zdroj: Sedita

Sedita si uvedomuje svoj záväzok voči spoločenskej zodpovednosti

Pomáhať tým, ktorí to potrebujú, nebolo Sedite nikdy cudzie a aj z tohto dôvodu vytvára priestor na pomoc organizácm, ktoré robia našu spoločnosť lepšou.

„Prostredníctvom svojich výrobkov podporujeme športové a kultúrne aktivity pre deti z domovov sociálnych služieb, krízových centier či občianskych združení pôsobiacich v okolí závodu, ktoré pomáhajú zdravotne či sociálne znevýhodneným deťom.“

Krásnym podujatím sú Vianočné trhy pomoci, vďaka ktorým sa 2 400 eur rozdelilo medzi tri občianske združenia, ktoré si zvolili samotní zamestnanci.

„Začiatok školského roka je pre mnohé rodiny finančnou záťažou. Preto sme sa minulý rok prvýkrát rozhodli zapojiť do zbierky školských potrieb na podporu núdznych školákov v spolupráci so Slovenskou katolíckou charitou,“ hovorí pre naše médium Gabriela Smerigová.

Horalky dlhodobo spolupracujú s nadáciou Ekopolis a taktiež sú partnermi Športovej akadémie Mateja Tótha, ktorá podporuje u detí pozitívny vzťah k športu a pohybu.

Dni zdravia v Sedite

Dvakrát do roka sa pre zamestnancov organizujú už obľúbené Dni zdravia. „Ide o akciu, ktorá má preventívny a edukatívny charakter a jej cieľom je vzbudiť u zamestnancov záujem o svoje zdravie a vždy sa snažíme priniesť niečo nové,“ uvádza manažérka komunikácie a PR.

Počas jarných a jesenných Dní zdravia majú zamestnanci Sedity možnosť užiť si napr. masáže priamo na pracovisku, dať si skontrolovať kožné znamienka odbornému lekárovi, nacvičiť správnu techniku starostlivosti o chrup, vyšetriť očné pozadie, ale aj zmerať si krvný tlak, množstvo tuku, svalstva alebo minerálov vo svojom tele.

Zdroj: Sedita

Zdroj: Sedita

Príspevok za darovanie krvi v hodnote 100 – 500 eur

Medzi Seredčanmi je veľmi veľa takých, ktorí každoročne darujú krv na pomoc iným a medzi nimi sa nachádzajú aj zamestnanci Sedity. Tá si ich nezištnú pomoc veľmi váži, a preto držiteľom niektorej z Janského plakiet alebo Kňazovického medaily poskytne finančný príspevok ako odmenu za tento humánny čin v rozmedzí od 100 do 500 eur. Okrem toho poskytuje pravidelným darcov krvi v deň odberu voľno na zvyšok dňa. Spolu sú to až tri dni voľna za rok.

Samozrejme, nemôže chýbať ani sladká bodka. Zamestnanci holdingu dostávajú dvakrát ročne plnú krabicu skvelých výrobkov, ktoré potešia celú rodinu. Taktiež môžu počítať aj so zásobou vianočných a veľkonočných sladkostí.

Ak vás tieto skvelé pracovné benefity zaujali a chceli by ste tu pracovať, kontaktujte ich na telefónnom čísle 0911 794 855 alebo píšte na person@idc.sk. Všetky voľné pracovné pozície nájdete aj na webovej stránke www.idcholding.com/kariera.

Zdroj: Sedita

Zdroj: Sedita

Zdroj: Sedita

Zdroj: Sedita

Článok vznikol v spolupráci so spoločnosťou Sedita.

Zdroje: Článok vznikol v spolupráci so spoločnosťou Sedita.
Zdieľať na Facebooku