04.03.2024, meniny má
28. januára 2024

Sedita zvyšuje platy a prináša finančné bonusy, ktoré vám budú voňať. Ak hľadáte stabilnú prácu plnú benefitov, ste na správnom mieste

Sedita zvyšuje platy a prináša finančné bonusy, ktoré vám budú voňať. Ak hľadáte stabilnú prácu plnú benefitov, ste na správnom mieste
Zdroj: Seredsity.sk

Seredská Sedita patrí medzi najväčších zamestnávateľov v našom meste a vďaka mnohým benefitom si v nej už stovky ľudí našli stabilnú prácu. V tomto článku sa dozviete, čo robí z Pečivární Sereď moderného, férového a stabilného zamestnávateľa, ktorý je v našom meste už 70 rokov.

Mať veľkého zamestnávateľa nablízku je veľkou výhodou. Mesačne ušetríte na dochádzke nielen financie, ale aj hodiny vášho drahocenného času, ktorý môžete stráviť zmysluplnejšie.

Štýl práce, pracovné prostredie aj podmienky sa tu počas rokov výrazným spôsobom zmenili a to, na čo sa pamätajú starší obyvatelia nášho mesta, už nie je pravdou. Modernizácia výroby prispela k tomu, že podnik patrí vo svojom odvetví medzi európske špičky.

Zdroj: Seredsity.sk

reklama

Ak chcete vedieť, ako to v Pečivárňach niekedy vyzeralo, prečítajte si náš článok, v ktorom sme vyspovedali jednu z prvých zamestnankýň Pečivární Sereď. Budete vidieť obrovský technologický posun, ktorý prináša nielen jednoduchšiu prácu, ale aj lepší zárobok.

Sedita hľadá nových kolegov, ktorí sa chcú vzdelávať a napredovať. Ak vás atmosféra v Sedite osloví a chceli by ste tu pracovať, kontaktujte ich na telefónnom čísle 0911 794 855 alebo píšte na person@idc.sk. Všetky voľné pracovné pozície nájdete aj na webovej stránke www.idcholding.com/kariera.

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Ak sa firme darí, cítia to aj zamestnanci

Počas minulého roka došlo k nárastu miezd o 7 % a tento rok sa plánuje navýšenie o ďalších 8 %. Za dva roky tak zamestnávateľ aktívne reagoval na rastúce ceny a infláciu. Pozitívne zmeny na výplatnej páske pocítili zamestnanci aj v polovici minulého roka, keď im boli vyplatené mimoriadne letné odmeny vo výške približne 30 % zo mzdy zamestnanca.

Ako jedna z mála spoločností v okolí vylepšila Sedita vianočné nákupy zamestnancov vyplatením mimoriadnej vianočnej odmeny vo výške viac ako jedného mesačného platuO ďalšie stovky eur si môžete prilepšiť aj vďaka lojalite k firme, a to od 150 až po 500 eur v závislosti od dĺžky zamestnania, či ročným bonusom za vzornú dochádzku vo výške až 500 eur.

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Život je o rovnováhe

Oddych je dôležitý a nemali by sme naň zabúdať. V Sedite to vedia, a preto majú ich zamestnanci možnosť využiť  benefitný balíček v hodnote 280 eur na rôzne aktivity ako wellness, skipas, vstupy do fitnescentra, zdravotnícke úkony, kadernícke či kozmetické služby, návštevu kina alebo divadla a mnohé iné činnosti, ktoré vám robia radosť a dokážete pri nich naplno zrelaxovať.

Samozrejme, nemôže chýbať ani sladká odmena. Zamestnanci Pečivární dostávajú dvakrát ročne plnú krabicu skvelých výrobkov, ktoré potešia celú rodinu. Taktiež môžu počítať aj so zásobou vianočných a veľkonočných sladkostí.

Ovládanie technológií otvára dvere  

Práve moderné technológie sú neoddeliteľnou súčasťou tohto podniku a definitívne budú aj jeho budúcnosťou. Bez nich by nebolo možné zvládnuť veľký dopyt po fantastických pečivárenských výrobkoch, z ktorých už teraz väčšina končí na zahraničných trhoch.

Preto sa pri hľadaní nových zamestnancov kladie dôraz na to, aby boli zdravo zvedaví a nebáli sa zisťovať a učiť, ako si poradiť s obsluhou moderných sofistikovaných zariadení. Nováčikovia sa však nemusia báť. Najprv prechádzajú pracovným školením a v prvých mesiacoch sú na zmene vždy so skúsenejším.

O tom, že tu práca doslova vonia, sme sa už niekoľkokrát aj sami presvedčili. Prostredníctvom série článkov sme vám ukázali, ako vyzerá samotná výroba a prácu sme si dokonca skúsili aj my. Naše postrehy si môžete prečítať v článku, v ktorom sme popísali viaceré pracovné pozície. Nájdete ho na tomto odkaze.

Ak by vás práca v Sedite po prečítaní nášho článku oslovila, neváhajte ich kontaktovať na telefónnom čísle 0911 794 855 alebo emailom na person@idc.sk. Všetky voľné pracovné pozície nájdete aj na webovej stránke www.idcholding.com/kariera.

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Článok vznikol v spolupráci so spoločnosťou Sedita.

Zdroje: Článok vznikol v spolupráci so spoločnosťou Sedita.
Zdieľať na Facebooku