31.05.2020, meniny má
17. septembra 2019

Sedite záleží na zdraví svojich zamestnancov a ponúka pracovné benefity, ktoré v Seredi len tak nenájdete

reklama

Zdravie je to najdôležitejšie, čo máme. Túto odvekú pravdu si uvedomujú aj v jednej z najznámejších seredských firiem – Sedite. O zdravie svojich zamestnancov by sa však podľa nás mal starať každý zamestnávateľ, ak chce, aby boli v psychickej, ale aj fyzickej pohode. Jednoducho povedané, aby boli ľudia v práci spokojní a zdraví.

Celosvetovým trendom vo firmách je vytvárať také pracovné prostredie a podmienky, ktoré nezaťažujú zdravie zamestnancov, ale ho naopak podporujú. O rovnaký prístup sa snaží aj Sedita, ktorá chce mať zdravých a spokojných zamestnancov Ponúka im preto rôzne pracovné benefity súvisiace so starostlivosťou o zdravie, ktoré vám viac priblížime v nasledujúcich riadkoch.

Preplatenie plnej výšky štartovného na športových podujatiach

Ukážkovým príkladom bol sobotný Beh nádeje, ktorý organizovalo občianske združenie Pomocníček. Skvelí ľudia zo združenia každoročne organizujú túto krásnu akciu s cieľom pomôcť znevýhodneným detičkám. Ak by ste sa chceli o nej dozvedieť viac, prečítajte si náš posledný článok venovaný tomuto podujatiu.

Spojenie športu a pomoci si nenechali ujsť ani zamestnanci Sedity, ktorí sa rozhodli, že sa tejto akcie zúčastnia aj tento rok. Ako nám prezradili, toto podujatie sa vo firme stalo už tradíciou a nevynechali ani jeden jeho ročník. Len pre informáciu, 10 bežci z firemného tímu nastavili svojimi výkonmi firemnú latku veľmi vysoko.

Beh nádeje je príkladom jedného z benefitov Sedity, kedy vám firma preplatí štartovný poplatok na podujatí, kde budete spoločne reprezentovať zamestnávateľa.

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Sedita.sk

Príspevok za darovanie krvi v hodnote 100 eur – 500 eur

Medzi Seredčanmi je veľmi veľa takých, ktorí každoročne darujú krv na pomoc iným a medzi nimi sa nachádzajú aj zamestnanci Sedity. Tá si ich nezištnú pomoc veľmi váži, a preto držiteľom niektorej z Janského plakiet alebo Kňazovického medaily poskytne finančný príspevok za tento humánny čin v rozmedzí od 100 eur do 500 eur. Okrem toho poskytuje pravidelným darcov krvi v deň odberu voľno na zvyšok dňa. Spolu sú to až tri dni voľna za rok.

Príspevok na rekreačný pobyt

Rekreácia a výlet do prírody je jednoducho niečo, čo vaše telo potrebuje na tú správnu regeneráciu. Sedita v tomto smere opäť myslí na svojich zamestnancov a ponúka im príspevok zo sociálneho fondu v maximálnej výške 225 eur. Predstavte si teda, že si spoločne s rodinou naplánujete pekný víkend niekde v horách. Myslíme, že ak vám Sedita zaplatí z celkového rozpočtu dovolenky vyššie spomínaný príspevok, tak ponuka je viac ako zaujímavá.

Príspevok na rekreáciu zamestnancov

Nové rekreačné poukazy neobišli ani jedného z najväčších zamestnávateľov v našom meste. K vyššie spomínanému benefitu si teda môžete pripočítať ďalší príspevok v zmysle Zákonníka práce vo výške 275 eur. Ak to už teraz spočítame, tak Sedita vám na rekreáciu prispeje dokopy 500 eur. Ak však nie ste typ, ktorý potrebuje luxusné dovolenky v tých najlukratívnejších destináciach sveta, vďaka týmto dvom benefitom môžete prežiť pekné chvíle s rodinou aj na Slovensku.

Zdroj: travelguide.com

Doprajte si relax

Aká je podstata wellnessu? Ide o spôsob nadobúdania psychickej a fyzickej pohody a rovnováhy. Rôzne procedúry sú len prostriedkom k dosahovaniu harmónie duše a tela. Masáž, sauna, ale aj ďalšie relaxačné procedúry majú dokázateľne pozitívny vplyv na zdravie a psychiku človeka. A to sa samozrejme odrazí aj na vašom pracovnom výkone. V Sedite vám prispejú na masáže, vstup do fitnescentra či sauny, ale aj návštevu aquaparku či lyžiarskeho strediska.

Príspevok na zdravotnú starostlivosť

Naše zdravie je častokrát nevyspytateľné a nik z nás nemôže vedieť, čo všetko sa nám môže stať. Ak však už k nejakým zdravotným komplikáciám príde, Sedita je pripravená vám pomôcť. Ponúka vám príspevok na zdravotnú starostlivosť na odborné vyšetrenia a lekárske úkony v hodnote 60 eur.

Ak vás tieto benefity zaujali a myslíte, že sa na prácu v Sedite hodíte, neváhajte a kontaktujte ich na jednotlivých emailových adresách, ktoré nájdete na tomto odkaze.

Dni zdravia v Sedite

Dvakrát do roka sa v Sedite organizujú už obľúbené Dni zdravia. Jedná sa o akciu, ktorá má preventívny a edukatívny charakter. Počas jarných a jesenných Dní zdravia majú zamestnanci Sedity možnosť užiť si napr. masáže priamo na pracovisku, dať si skontrolovať kožné znamienka odbornému lekárovi, nacvičiť správnu techniku starostlivosti o chrup, vyšetriť očné pozadie, ale aj zmerať si krvný tlak, množstvo tuku, svalstva alebo minerálov vo svojom tele.

Sedite záleží nielen na kvalite výrobkov, ale aj na zdraví a kvalite prostredia, v ktorom jej zamestnanci pracujú.

Zdroj: Sedita.sk

Zdroj: Sedita.sk

Zdroj: Sedita.sk

Zdroj: Sedita.sk

Tento článok vznikol v spolupráci so spoločnosťou Sedita.

Zdroje: Tento článok vznikol v spolupráci so spoločnosťou Sedita.
Zdieľať na Facebooku