05.03.2021, meniny má
23. februára 2021

Serdčan Tomáš Kuchynka sa stále nenašiel. Aj dnes polícia pokračuje v pátraní pri Váhu

Serdčan Tomáš Kuchynka sa stále nenašiel. Aj dnes polícia pokračuje v pátraní pri Váhu
Zdroj: FB Polícia SR – Trnavský kraj
reklama
Včera sme vás informovali o nezvestnom Tomášovi Kuchynkovi zo Serede. Tomáš má 31 rokov a naposledy bol videný v obci Vinohrady nad Váhom. Polícia nezaháľa a aj dnes pokračuje v pátracej akcii po Seredčanovi, pričom pomáhajú aj doborovoľníci. Článok o nezvestnom nájdete na tomto odkaze.

Pátrajú všetci

Dnes na pomoc pri hľadaní prišli aj kolegovia z poriečnej polície PPZ, ktorí prepátravajú s pátračom koryto a brehy Váhu.

Ďalšia skupina prepátrava súš, a to najmä v okolí Vinohradov nad Váhom a Šintavy. V teréne sú aj policajní kynológovia so služobným psami a Tomáša hľadajú aj dobrovoľníci z Pohotovostného pátracieho tímu a zo Špeciálnej kynologickej záchrannej služby Slovakia Nýrovce.

Tomáš naposledy volal so svojou matkou cez videohovor vo štvrtok 18. februára, krátko pred 19.00 h. V tom čase sa nachádzal v obci Vinohrady nad Váhom u svojej starej mamy. Odtiaľ neskôr odišiel na svojom aute Škoda Fabia na neznáme miesto. Nikto z blízkych sa s ním odvtedy nedokázal spojiť. Policajti našli jeho auto zaparkované a uzamknuté neďaleko rieky Váh vo Vinohradoch nad Váhom pod časťou Paradič.

Policajné hliadky spolu so psovodom a služobným psom prepátrali okolie. K policajtom sa pridali aj hasiči na člne, ktorí prehľadali oba brehy rieky v niekoľkokilometrových úsekoch.

Tomáš je 178 cm vysoký, má tmavé vlasy a hnedé oči. Má skoliózu chrbtice a kríva na jednu nohu. Naposledy ho videli v šedých teplákoch a modrej bunde s čiernymi časťami. Na nohách mal obuté zimné topánky.

Akékoľvek informácie dajte polícii

Ak ste muža videli alebo viete, kde, prípadne s kým by sa mohol zdržiavať, ihneď kontaktujte bezplatnú linku 158 alebo napíšte súkromnú správu na FB stránku Polícia SR – Trnavský kraj. Polícia už teraz ďakuje za pomoc pri pátraní alebo poskytnutí informácií.

zdroj: FB Polícia SR – Trnavský kraj

zdroj: FB Polícia SR – Trnavský kraj

zdroj: FB Polícia SR – Trnavský kraj

zdroj: FB Polícia SR – Trnavský kraj

zdroj: FB Polícia SR – Trnavský kraj

Pomôžte nájsť Tomáša a podporte článok zdieľaním.

Zdroje: FB Polícia SR – Trnavský kraj
Zdieľať na Facebooku