20.06.2024, meniny má
18. septembra 2023

Sereď bude v pohybe už túto sobotu. Príďte si zašportovať a spoznať miestne športové kluby a občianske združenia

Sereď bude v pohybe už túto sobotu. Príďte si zašportovať a spoznať miestne športové kluby a občianske združenia
Zdroj: seredsity.sk
reklama

To, že naše mesto žije aj športom, dokazujeme pravidelne v našich článkoch. Ide o rôzne úspechy, či už jednotlivcov alebo športových klubov, v rámci Slovenska ale aj medzinárodné.

Preto nie je prekvapujúce, že mesto Sereď už tradične organizuje v spolupráci so seredskými športovými klubmi a občianskymi združeniami podujatie Sereď v pohybe. A inak tomu nebude ani v tomto roku.

Počas konania tejto športovo-relaxačnej akcie sa návštevníci môžu zapojiť do rôznych aktivít a vyskúšať si, ktorý šport by mohol byť pre nich vhodný. Pritom sa dozvedia, čo všetko sa dá dosiahnuť pravidelným tréningom. Taktiež sa oboznámia s činnosťou klubov, združení či organizácií pôsobiacich v Seredi a budú mať možnosť spoznať šikovných trénerov či členov, ktorí stoja za úspešnou reprezentáciou nášho mesta.

Organizátori akcie, ktorá je oslavou športu, nezabúdajú ani na najmenších, pre ktorých budú tiež pripravené rôzne hry a aktivity.

reklama

Pre amatérov, rodiny aj profíkov

V tomto roku sa bude obľúbené športové podujatie konať v sobotu 23. septembra 2023 na rôznych športoviskách rozmiestnených v meste. Športový deň je určený pre celé rodiny, amatérov aj začiatočníkov, ale aj pre tých zdatnejších v športe.

Sme veľmi radi, že práve v našom meste žije toľko športovcov a priaznivcov pohybu. Vždy je veľmi pekné vidieť, keď sa dokážu spojiť ľudia so záujmom o podobné aktivity a keď športové kluby či organizácie navzájom spolupracujú a dokážu sa podporiť.

Veríme, že tohtoročná akcia Sereď v pohybe bude opäť raz úspešná a všetci budeme mať znova na čo spomínať.

v pohybe

Zdroj: Mgr. Silvia Kováčová

Zdroje: seredsity.sk
Zdieľať na Facebooku