19.05.2024, meniny má
26. augusta 2018

Sered.sk od dnes s novým dizajnom. Má naše mesto konečne moderný web?

reklama

Od dnešného dňa môžete vidieť stránku www.sered.sk v novom šate. Na stránke mesta Sereď nájdete stále ten istý obsah, na ktorý ste zvyknutí a naďalej bude slúžiť ako oficiálny informačný web mesta, v ktorom sa sústreďujú tie najdoležitejšie informácie z pohľadu samosprávy. Okrem samotného vzhľadu sa zmenilo aj uživateľské rozhranie, ktoré nám teraz umožnuje lepšiu orientáciu na webe. Informácie, ktoré vás zaujímajú, nájdete jednoduchšie a rýchlejšie.

Keďže dnešný deň je prvým a teda testovacím, tak sme skúsili ako web funguje. Oceňujeme kalendár udalostí, ktorý je na stránke nižšie a môžete si tak pozrieť všetky udalosti v našom meste. Rubrika “často hľadané odkazy” vám pomôže rýchlejšie výhladať to, čo zaujíma väčšinu občanov. Stránka je responzívna, čo znamená, že sa vám prehľadne zobrazuje na vašich mobiloch.

Vrchná lišta vám pomôže v hľadaní doležitých tlačív, kontaktov, zmlúv, služieb alebo informácií zo zastupiteľstiev. Možno je to pre vás niečo nové a boli ste zvyknutí na starú verziu webu, ale je to len o zvyku. Za nás zatiaľ palec hore a už len vychytať posledné muchy.

Nový web mesta Sereď

reklama

Sereď web

Zdieľať na Facebooku