13.07.2020, meniny má
11. novembra 2019

Sereď skončila v súťaži na chvoste. Odzrkadľuje sa na výsledkoch nespokojnosť Seredčanov?

Sereď skončila v súťaži na chvoste. Odzrkadľuje sa na výsledkoch nespokojnosť Seredčanov?
Zdroj: Monika Chatrnúchová/ IG seredske_povrchy
reklama

V júni sme vás informovali o celoslovenskej súťaži „NAJ mesto a obec Slovenska“. Zároveň sme vás vyzvali, aby sme spoločne spojili sily a podporili naše mesto Sereď, aby malo lepšie umiestnenie ako po minulé roky. Súťaž skončila pred pár dňami a už sú známe výsledky. Sereď sa ocitla medzi poslednými 50 mestami. Pozreli sme sa, čo je za tým.

Tradičnú súťaž, ktorú usporadúva portál Slovakregion už po jedenástykrát, si za ten čas široká verejnosť obľúbila. Je určená všetkým obyvateľom miest a obcí na Slovensku, ktorí majú chuť podporiť svoju obľúbené miesta. Je už akýmsi zvykom, že súťaž prebieha od 1. apríla do 31. októbra a bolo tomu tak aj tento rok. Známy bol tiež aj dátum vyhlásenia výsledkov – 5. november 2019, na ktorí mnohí netrpezlivo čakali.

Na ktorom mieste skončila Sereď?

Toto sú oficiálne výsledky hlasovania. Kompletný zoznam a viac informácií si môžete prečítať aj na stránke slovakregion.sk. Sereď skončila na 96. mieste z celkových 139. Tešiť nás však môže to, že sme na tom lepšie ako Galanta (137), Sládkovičovo (128) či Šaľa (120) a predbehli sme aj iné okresné mestá.

ZDROJ: SLOVAKREGION.SK

ZDROJ: SLOVAKREGION.SK

Odzrkadľuje sa na výsledkoch nespokojnosť Seredčanov?

Uverejnením nášho článku sme tiež pre Seredčanov vytvorili priestor na vyjadrenie. Spustila sa lavína komentárov a ľudia sa podelili o svoje názory na mesto. Väčšina bola naozaj kritická a nešetrila svojimi pripomienkami. Niektorí uverejnili fotografie, prostredníctvom ktorých ukázali, prečo Sereď nemôže patriť medzi najkrajšie mestá. Vyzvali sme ich, aby napísali, čo mesto musí urobiť pre to, aby dostalo v budúcnosti ich hlas. Očakávame, že mesto Sereď pripomienky obyvateľov nebude brať na ľahkú váhu a urobí všetko pre to, aby Sereď zaslúžene patrila medzi nádherné mestá.

 

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním.

Zdroje: slovakregion.sk
Zdieľať na Facebooku