21.05.2024, meniny má
18. septembra 2023

Seredčanka Natália Jašeková založila nový štýlový sekáč v Seredi. Sekáčikovo vybralo pre vás top outfity priamo z ich predajne

Seredčanka Natália Jašeková založila nový štýlový sekáč v Seredi. Sekáčikovo vybralo pre vás top outfity priamo z ich predajne
ZDROJ: SEREDSITY.SK

Ak ste priaznivci trendovej, kvalitnej a udržateľnej módy, tak v našom meste si prídete na svoje. Na ulici SNP 2875/2 v bývalých priestoroch obchodu Altis v Seredi sme pár mesiacov dozadu privítali nového člena do nášho mesta, a to second-hand obchod s príznačným názvom Sekáčikovo.

Táto rodinná predajňa nám otvorila svoje dvere a ponúka čisté a starostlivo ošetrené oblečenie pre každého. 

V spolupráci so zakladateľkou Natáliou Jašekovou sme pre vás vybrali krásne kúsky, aby sme vám ukázali, že tento sekáč štýlovo oblečie naozaj každého. Ako uvidíte na fotografiách, nájdete tu outfity na rôzne príležitosti, s ktorými budete vynikať. 

Zdroj: Seredsity.sk

reklama

Udržateľné nakupovanie je dnes kľúčom k jedinečnému štýlu a v podpore za lepšiu budúcnosť našej planéty 

Majiteľka Natália Jašeková má za sebou bohatú históriu práce v textilných reťazcoch, kde si uvedomila významnosť udržateľnej módy.

Práve svet second-hand obchodov je miestom, kde mohla skĺbiť jej poznatky trendov, materiálov a štýlov spolu s originalitou, čo Seredčanom prináša pridanú hodnotu do ich šatníkov. 

Nakupovanie v second-hand obchode Sekáčikovo nie je len o skvostných kúskoch za výhodnú cenu. Je to aj o podpore udržateľnej módy a vytvorení autentického šatníka. Sekáč je jednoducho skvelá príležitosť k osobnej originalite.

Zdroj: Seredsity.sk

Tým, že oblečeniu dávame druhú šancu, taktiež šetríme prírodné zdroje a znižujeme množstvo odpadu, čo je pozitívne pre všetkých, ktorým záleží na životnom prostredí

Nájdete tu široký výber oblečenia a doplnkov, ktoré sú výnimočné. Nejde o masovú výrobu, ale o zbierku kúskov, ktoré majú svoju vlastnú históriu a charakter. 

Second-hand obchod Sekáčikovo môžete sledovať aj na sociálnych sieťach Facebook a Instagram. Niektoré kúsky predávajú aj cez populárny Vinted

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Obchod Sekáčikovo je plný krásneho oblečenia pre každého člena rodiny 

Nech ste dáma, pán, dieťa, študent alebo preferujete plus size módu, v tejto predajni určite nájdete niečo, čo vás osloví. Ako vidíte na fotkách, výber je naozaj veľký a každý sa tu môže obliecť do trendy kúskov.

Ak vyhľadávate značkové oblečenie, nájdete tu tiež špeciálnu sekciu s exkluzívnym značkovým oblečenímZďaleka to však nie je všetko.

V Sekáčikove nájdete aj obuv rôznych druhov, kabelky, vlnu, doplnky, plavky, bytový textil, šperky, plyšákov a mnoho ďalších pokladov. Novinkou je tiež ponuka zaujímavých kníh pre rôzne vekové kategórie. 

Sekáčikovo objednáva čisté a starostlivo ošetrené oblečenie napríklad z Anglicka, Talianska, Nórska a Švédska

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Čisté a starostlivo ošetrené oblečenie je pre zakladateľku Natáliu na prvom mieste 

Veľa ľudí si môže myslieť, že second-hand obchody fungujú najmä spôsobom, že textil sa odoberá a vykupuje od ľudí, ktorí jednoducho chcú priniesť vyradené oblečenie. Opak je však pravdou.

Tovar Natália odoberá iba od certifikovaných dodávateľov a každý kúsok, ktorý sa dostane do Sekáčikova, musí prejsť špeciálnym čistiacim procesomOblečenie je vždy hygienicky ošetrené a dôsledne pripravené na nové použitie.

V Sekáčikove sa môžete tešiť na priateľskú a rodinnú atmosféru. Natália s priateľom, so sestrou a mamou spojili svoje sily, aby vám pomohli nájsť ten správny štýl za skvelé ceny.

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Sledujte výhodné zľavy počas mesiaca. Niektoré dni nakúpite akýkoľvek tovar aj za 1 euro za kus

V Sekáčikove neustále sledujú trendy a snažia sa prinášať nový tovar každých 5 týždňov. Second-hand obchod Sekáčikovo je naozaj rozmerný obchod s veľkým množstvom tovaru, ktorý je však prehľadne roztriedený.

Už pri vstupe budete prekvapení z bohatého výberu oblečenia, no aj napriek tomu sa vám bude po predajni ľahko orientovať.

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Počas prvých týždňov od uvedenia nových kolekcií môžete využiť rôzne zľavy na celý nákup. V prvý týždeň vám ponúkajú šťastné polhodinky s 10% zľavou na celý nákup. Každým týždňom od uvedenia novej kolekcie ceny postupne klesajú.

Napríklad, v piatom týždni od uvedenia kolekcie môžete mať všetok tovar za fantastické ceny ako aj za 1 euro. S ich cenovým systémom sa naozaj môžete tešiť na výnimočné nákupy za skvelé ceny každý týždeň.

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Niektoré kúsky zo Sekáčikova si môžete objednať aj cez Vinted

Nemáte čas zastaviť sa osobne v predajni? Vôbec nevadí, pretože Sekáčikovo nájdete aj na populárnej online platforme Vinted, čo je online portál, poskytujúci užívateľom priestor na výmenu, nákup, predaj a darovanie oblečenia, doplnkov a kozmetiky z druhej ruky.

Určite vám však odporúčame navštíviť predajňu osobne, pretože zo samotných priestorov je cítiť rodinná atmosféra, kde Natália, jej sestra, mama a priateľ spojili svoje sily, aby vám pomohli nájsť ten správny štýl za skvelé ceny.

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Nakupovanie v Sekáčikove je zážitkom, kde môžete objavovať nové kúsky, experimentovať s rôznymi štýlmi a vytvoriť si šatník, ktorý je skutočne váš. Každý kúsok, ktorý si vyberiete, vás bude reprezentovať a vytvoríte si svoju vlastnú módnu identitu

Príďte navštíviť Sekáčikovo na adrese SNP 2875/2 v Seredi a objavte svet originálnych nákupov. Ich priateľskí a ochotní zamestnanci vám radi pomôžu pri výbere a zodpovedajú vaše otázky. Predajňu Sekáčikovo môžete sledovať aj na Facebooku alebo Instagrame.

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

PR článok vznikol v spolupráci so značkou Sekáčikovo

Zdieľať na Facebooku