16.04.2024, meniny má
3. apríla 2024

Seredčanka Petra Dubayová sa pretancovala už polovičkou Let‘s Dance. Jej stále lepšie výkony si všimla aj porota

Seredčanka Petra Dubayová sa pretancovala už polovičkou Let‘s Dance. Jej stále lepšie výkony si všimla aj porota
Zdroj: IG Petra Dubayová
reklama

Tanečná šou Let‘s Dance už viac ako mesiac beží na televíznych obrazovkách TV Markíza. V súťaži sa aj v tomto roku predstavili zaujímavé tanečné páry, ktoré bojujú o víťazstvo.

Televízni diváci môžu každú nedeľu hlasovať za svojich favoritov prostredníctvom SMS v konkrétnom formáte na zverejnenom telefónnom čísle. Jednou zo súťažiacich v tomto ročníku je aj Seredčanka Petra Dubayová, ktorú môžete poznať aj z populárneho dobového seriálu Dunaj, k vašim službám.

Dostane sa Petra s tanečným partnerom až do finále?

Podľa nás Petra na parkete v každom kole doslova žiari. Pokrok v samotnom prevedení jednotlivých tancov si všimla aj porota, ktorá v minulom kole nešetrila štedrým bodovým ohodnotením.

Na posledné finálové kolo súťaže si ešte mesiac počkáme, pretože je naplánované na 5. mája 2024. My však nepochybujeme, že Peťa so svojím tanečným partnerom Matyášom Adamcom sú jedným zo sľubných adeptov na to, sa do ešte niekoľko kôl vzdialeného finále úspešne pretancovať. Veľmi jej držíme palce.

reklama

V rozhovore po skončení nedeľňajšej časti šou Peťa priznala, že slová jedného z porotcov a zároveň jej hereckého kolegu Janka Koleníka ju nesmierne tešia a váži si ich až na toľko, že jej vyhŕkli slzy do očí.

Vo videách nižšie sa môžete pozrieť ako Petra s Matyášom odtancovali prvých päť kôl.

 

Zdroje: markiza.sk, seredsity.sk
Zdieľať na Facebooku