31.05.2023, meniny má
17. januára 2023

Seredčanku Sáru Kvocerovú môžete tento týždeň vidieť v relácii Nákupné maniačky. Podarí sa jej zvíťaziť?

Seredčanku Sáru Kvocerovú môžete tento týždeň vidieť v relácii Nákupné maniačky. Podarí sa jej zvíťaziť?
Zdroje: Sára Kvocerova/FB Nákupné maniačky
reklama

Fanúšikovia či skôr fanúšičky televíznych relácií o móde určite zaregistrovali, že na obrazovky TV JOJ sa vrátila obľúbená relácia Nákupné maniačky. Úlohou štyroch súťažiacich je v časovom limite nakúpiť oblečenie a doplnky, neprekročiť rozpočet a výsledným outfitom zaujať súperky aj porotcov.

Módna „reality show“ Nákupné maniačky sa od pondelka 9. januára 2023 vrátila späť do vysielania s novými premiérovými časťami. V tohtotýždňovej štvorici súťažiacich sa objavila aj sympatická Sára Kvocerová, ktorá pochádza z nášho mesta.

Diel, v ktorom práve Seredčanka Sára plní tému zadanú stylistami si môžete pozrieť kliknutím na jojplay.sk v archíve relácie. Nám sa s ňou podarilo spojiť a trochu ju vyspovedať.

Spýtali sme sa napríklad aj to, ako prebiehalo celé natáčanie…

Natáčanie bolo veľmi náročné ako psychicky, tak aj fyzicky. Celý ten týždeň nakrúcania bol plný výziev a ťažko zvládnuteľných skúšok. Pri každej jednej som sa ale snažila hlavne si zachovať to, kým som a myslieť na to, že musím zostať sama sebou. Predsa radšej budem hejtovaná za to, kým som, ako byť milovaná za to, kým nie som.

reklama

„Móda je pre mňa vyjadrenie svojich pocitov a svojich myšlienok a rada sa obliekam podľa toho, akú mám momentálne náladu,“ zaznelo od Sáry v relácii Nákupné maniačky.

Veľa ľudí si povie svoj názor, no ja som stotožnená so svojím vystupovaním a svojimi názormi. Som na seba úprimne pyšná, že som sa ani v jednej chvíli nehrala na niekoho, kým nie som.

Príležitosť byť v tejto relácii prišla práve v tú najvhodnejšiu chvíľku, kedy som mala sebavedomie na bode mrazu. Po psychickej stránke som bola veľmi nešťastná z toho, ako vyzerám a aká som.

Mala si počas natáčania trému?

Čo sa týka trémy, tú som nemala. Odmalička bolo mojím snom byť herečkou a keďže som mala príležitosť si to aspoň na chvíľku vyskúšať, veľmi som sa tešila.

Ako vnímaš tých pár „kritizujúcich“ komentárov na Facebooku? Vieš sa od toho odosobniť a nebrať si to príliš? Aj keď drvivá väčšina ťa pochválila za zvládnutie témy aj výber outfitu.

Väčšina reakcií bola pozitívnych. Tie negatívne sa snažím brať s ľahkosťou, keďže je to len každého názor. Už sme si zrejme všetci zvykli, že ľudia si cez sociálne siete radi vybúria svoje ego a neboja sa. Naživo by sa vám báli čo i len oponovať. Každý názor ma každopádne posunie vpred, nech je akýkoľvek.

A čo robí Sára po skončení účinkovania v Nákupných maniačkach?

Móde sa venujem aj naďalej, no popritom sa venujem aj vysokej škole, vo voľnom čase fitnessu či čítaniu kníh.

nákupné maniačky

Zdroj: FB Nákupné maniačky

Zdroje: Sára Kvocerová, FB Nákupné maniačky
Zdieľať na Facebooku