22.07.2024, meniny má
13. mája 2024

Sestry Mančíkové zo Serede sa objavili v reklamnom spote na EURO 2024, ktorý v sebe nesie peknú aj hlbokú myšlienku

Sestry Mančíkové zo Serede sa objavili v reklamnom spote na EURO 2024, ktorý v sebe nesie peknú aj hlbokú myšlienku
Zdroj: markiza.sk
reklama

Mnohí z nás aktuálne žijú hokejom a prebiehajúcimi majstrovstvami sveta, ktoré sa tento rok hrajú v susedných Čechách. Onedlho nás ale čaká ďalšia veľká udalosť vo svete športu.

Európsky šampionát UEFA 2024 začína 14. júna 2024 a futbalových divákov naň už láka aj nový zaujímavý spot. Ten uzrel svetlo sveta len pred pár dňami.

Spot s pravou futbalovou atmosférou

Súčasťou marketingovej kampane TV Markíza, na ktorej kanáloch a streamovacích platformách budete môcť sledovať zápasy šampionátu, je aj nový televízny spot „Láska – to je futbal“.

Sme veľmi radi, že v spomínanej upútavke na majstrovstvá Európy môžeme vidieť aj dve známe tváre – Seredčanky Evu a Emu Mančíkové. Počas viac ako minútového spotu sa sestry Mančíkové objavia hneď v niekoľkých obrazoch.

reklama

Zdroj: markiza.sk

Zdroj: markiza.sk

Ako informovala TV Markíza, spot vznikal v interných kapacitách kreatívneho oddelenia Centra marketingu TV Markíza v spolupráci so špičkovým režisérom Danielom Laurincom a vynikajúcim slovenským kameramanom Martinom Chlpíkom.

Futbalová upútavka ukazuje, ako láska k futbalu, vášeň a podpora slovenskej reprezentácie spája všetkých Slovákov bez akéhokoľvek rozdielu. „Protagonisti sa v spote z rôznych kútov krajiny a rôznym spôsobom dopravy – vlakom, staručkým autom či pešo –  chystajú podporiť slovenskú futbalovú reprezentáciu. Fandiť prichádzajú mamička so synom, otec so svojou dcérou a jej kamarátkami, rodinka s malým chlapcom, starší pár s vnučkou, ale aj partia mladých ľudí,“ vysvetlila Markíza.

Spevákom známej piesne znejúcej počas klipu je Peter Cmorík. Chytľavé video vznikalo na Národnom futbalovom štadióne Tehelné pole a točilo sa do hlbokých nočných hodín.

„Na záberoch môžu okrem tohto prostredia diváci vidieť aj slovenské futbalové hviezdy, trénera našej futbalovej reprezentácie a fanúšikov z rôznych kútov Slovenska. Súčasťou spotu sú aj zábery z Bojnického zámku, Terchovej, Košíc či Humenného,“ dodala televízia.

 

Zdroje: markiza.sk
Zdieľať na Facebooku