13.08.2022, meniny má
4. augusta 2022

Šintavčanka Katrin Virágová je novou posilou úspešného seriálu TV Markíza Pán profesor

Šintavčanka Katrin Virágová je novou posilou úspešného seriálu TV Markíza Pán profesor
Zdroje: panprofesor.markiza.sk/mediaklik.sk
reklama

O mladučkej a veľmi talentovanej Katrin Virágovej zo Šintavy ste si už v našom médiu mohli prečítať pár článkov. Najnovšie sa stane posilou ďalšej série úspešného seriálu zo školského prostredia, ktorý vysiela TV Markíza.

Katrin študuje v treťom ročníku herectva na Konzervatóriu v Bratislave. Pravidelne hráva v rôznych inscenáciách v Divadle P. O. Hviezdoslava.

Mieri na televízne obrazovky

Katrin si zahrala v inscenácii Sused, ktorého nechcem v Divadle P. O. Hviezdoslava, na ktorého doskách stáli herci ako Tomáš Maštalír či Zuzana Fialová.

Neskôr nadabovala hlavnú postavičku v rozprávke z dielne Disney Pixar Keď sa červenám. Okrem toho prepožičala svoj hlas hlavnej hrdinke Kamale Khan v novom seriáli Ms. Marvel z produkcie štúdia Marvel Studios.

reklama

Katrin teraz zažiari už aj na televíznych obrazovkách ako nová posila seriálu Pán profesor. Jej postava Nela sa objaví hneď v prvej epizóde ďalšej série. Zahrá si tak po boku takých skvelých hercov ako Tomáš Maštalír, Gabriela Marcinková, Roman Luknár a ďalší.

Ako píše na svojom Facebooku TV Markíza: „Ďalšia nová hviezda seriálu Pán profesor sa objaví hneď v prvej epizóde a poriadne sa vám z nej zatočí hlava. Autentickú Nelu si zahrá skvelá Katrin Virágová.“

Talent v rodine Virágových rozhodne nechýba, keďže jej brat David, o ktorom sme písali v našom predchádzajúcom článku, je skvelým muzikantom.

My držíme Katrin palce a prajeme jej ešte veľa hereckých úspechov nielen na divadelných doskách, ale aj na televíznych obrazovkách.

Zdroj: FB Televízia Markíza

Páčil sa vám článok. Podporte talentovanú Katrin jeho zdieľaním.

Zdroje: panprofesor.markiza.sk
Zdieľať na Facebooku