27.06.2022, meniny má
15. júna 2022

Šintavčanka Katrin Virágová prepožičala svoj hlas hlavnej hrdinke nového seriálu Ms. Marvel na platforme Disney Plus

Šintavčanka Katrin Virágová prepožičala svoj hlas hlavnej hrdinke nového seriálu Ms. Marvel na platforme Disney Plus
Zdroj: disneyplusoriginals.disney.com/FB Katrin Virágová
reklama

Mladá a talentovaná Šintavčanka Katrin Virágová pôsobí v jednom úspešnom projekte za druhým. Naposledy sme vás informovali o jej dabovaní hlavnej postavy v rozprávke Keď sa červenám.

Tentokrát si vyskúšala úlohu dabérky v novom seriáli Ms. Marvel z produkcie štúdia Marvel Studios, kde svoj hlas prepožičala hlavnej hrdinke Kamale Khan.

Seriál môžete sledovať už teraz

Seriál prišiel na streamovaciu platformu Disney+ 8. júna 2022. Sleduje príbeh mladého dievčaťa s menom Kamala, ktoré je obrovskou fanúšičkou známej hrdinky Captain Marvel.

reklama

Aj ona tuží po superschopnostiach, ktoré by z nej spravili jednu z najmocnejších superhrdiniek sveta. To však ešte netuší, že jej najdivokejšie predstavy sa stanú realitou. Ako si poradí v nových neznámych vodách, navyše v čase náročného obdobia dospievania?

Kamalin príchod do sveta Marvelu je o to zaujímavejší, keďže spolu s rodičmi vyznávajú vieru islamu. Seriál tak prináša aj nezvyčajný pohľad na ich kultúrne zvyky.

„Je to ďalšia divoká jazda, počas ktorej som sa aj ja sama naučila niečo o arabskej kultúre… Dúfam, že sa Vám bude páčiť tak ako mne,“ napísala Katrin v statuse na sociálnej sieti

Nejde o jej prvú dabérsku úlohu

Katrin študuje v treťom ročníku herectva na Konzervatóriu v Bratislave pod vedením pedagógov a hercov Erika Peťovského, Juraja Hrčku a Dominiky Richterovej. Vidieť ju môžete pravidelne v rôznych inscenáciách Divadla P. O. Hviezdoslava v Bratislave, ako napríklad Generácia Z: Sused, ktorého nechcem.

Jej hlas môžete poznať aj z rozprávky Keď sa červenám (Turning Red) z dielne Disney Pixar, kde taktiež nadabovala hlavnú postavu – dievčatko Meilin Lee.

Môžeme povedať, že rodina Virágových talentom priam srší, keďže jej brat David je skvelým muzikantom. Vypočuť si môžete jeho singel s názvom MAYBE alebo vianočnú pieseň Vôňa Vianoc, na ktorej sa podieľala aj jeho priateľka Vanessa Šarközi.

Katrin želáme množstvo ďalších úspechov a hereckých a dabérskych rolí, na ktoré sa tešíme už teraz.

Zdroj: FB Katrin Virágová

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním.

Zdroje: FB Katrin Virágová, cine-max.sk
Zdieľať na Facebooku