16.04.2024, meniny má
1. marca 2024

Šípky lietali jedna radosť aj počas uplynulého víkendu. Víťazom 3. kola sa stal Marián Košecký

Šípky lietali jedna radosť aj počas uplynulého víkendu. Víťazom 3. kola sa stal Marián Košecký
Zdroj: FB Darts Club Sereď
reklama

Šípky sú stále čoraz populárnejšie po celom Slovensku a Sereď samozrejme nie je výnimkou. Vďaka nadšencom tohto športu vznikol takmer pred dvoma rokmi aj v našom meste šípkarský klub Darts Club Sereď.

Týždeň sa stretol s týždňom a seredskí šípkari sa opäť stretli pri ďalšom 3. kole v rámci 6 sezóny seredskej šípkarskej ligy.

Šípky hádzalo 49 šípkarov

Kde inde sa mohli stretnúť náruživí šípkari ako v ich domovskom stánku Bowling centrum Dolná Streda sa zišlo 49 šípkarov a šípkariek zo všetkých kútov nášho kraja.

Tabuľka s výsledkami sa po troch kolách pekne zamotáva a nikto nemá ešte nič isté, aj keď nejakí favoriti sa už pomaličky rysujú. Seredská liga je však v tom krásna, že v nej každý dokáže poraziť každého a o výhru musí každý bojovať do posledného zatvorenia.

reklama

V rámci tabuľkovej časti sa najlepšie darilo:

Pokope0c (3:1), Kunkela (3:1), Košecký (3:1), Sitár (4:0), Kondel (3:1), Kuchtiak (4:0), Mikloš (3:1), Krivosudský (4:0), Haršányi (3:1), Klement (3:0)

Celkové poradie muži:

  1. Marián Košecký
  2. Ján Jasovský
  3. Štefan Sekera
    Martin Sitár

Zdroj: FB Darts Club Sereď

Poďakovanie sponzorom

Veľmi radi by sme fanúšikom seredských šípok predstavili nového partnera, ktorým je spoločnosť ManaRoots Honest Lemonades. Ich fantastické remeselné nealkoholické limonády si zamilovali ľudia po celom Slovensku a traja najlepší hráči každého kola budú odmenení týmito unikátnymi nápojmi. Lokálna spoločnosť z Dolnej Stredy ukázala veľké srdce a Darts Club Sereď sú jej za to nesmierne vďačný.

Seredskí šípkari ďakujú Hubert Sekt za ich sekty, ktoré už neodmysliteľne patria do rúk najlepších hráčov v akomkoľvek športe. Tentokrát Hubert podaroval úžasnú limitovanú zlatú edíciu, ktorá sa na stupne víťazov dokonale hodí. Rovnako poďakovanie smeruje aj Sportino za poukážky na nákup, ktoré ocení každý hráč šípok. Rovnako aj nášmu médiu Seredsity.sk, ktoré je veľkou mediálnou podporou a robí klubu skvelú reklamu.

Poďakovanie patrí aj spoločnostiam V + M s.r.o. a MAJAMI s.r.o., ktoré SDC podporujú na ceste stať sa jednou z najlepších šípkarských líg na Slovensku. Aj vďaka nim dokážu kvalitu seredského klubu posúvať neustále vyššie.

Projekt vznikol v spolupráci s mestom Sereď.

Zdroj: FB Darts Club Sereď

Zdroje: FB Darts Club Sereď
Zdieľať na Facebooku