31.05.2023, meniny má

ŠKF Sereď privíta na svojom štadióne legendárny mexický Club América

3. júla 2018
ZDROJ: SEREDSITY.SK
3. júla 2018

ŠKF Sereď privíta na svojom štadióne legendárny mexický Club América

ŠKF Sereď privíta na svojom štadióne legendárny mexický Club América
ZDROJ: SEREDSITY.SK
reklama

Už túto sobotu 7.7.2018 si môžete prísť vychutnať na štadión ŠKF Sereď jedinečný futbalový zážitok. Naši futbalisti totiž privítajú nezvyčajného súpera priamo z Mexika, konkrétne legendárny Club América. Čo nám pamäť siaha, ešte nikdy v histórií na našom štadióne nehral žiadny mexický klub, takže to bude premiéra aj v tomto smere.

Predpokladáme, že hráči a celý tím Clubu América sú na Slovensku na sústredení, nakoľko vo štvrtok ich preveria hráči Slovana Bratislava a v sobotu sa predstavia práve v našom meste. Club América je mexický futbalový klub, ktorý má svoj stánok v meste Mexico City a patrí medzi profesionálnu špičku v ich domácej lige. Svoje domáce zápasy hrajú na štadióne Estadio Azteca, ktorý je najväčší v Mexiku a celej Latinskej Amerike s oficiálnou kapacitou 87 000 miest. Club América je taktiež jeden z najúspešnejších klubov mexickej súťaže z pohľadu získaných titulov, konkrétne ich bolo 12.

Tím tvoria hráči najmä mexickej národnosti. Zaujímavosťou je, že za tento klub hrajú aj dvaja hráči Edson ÁlvarezOribe Peralta, ktorí sa predstavili na majstrovstvách sveta vo futbale v Rusku. Jednou z najväčších hviezd je aj hráč francúzskej národnosti Jérémy Menez, ktorého môžete poznať z top európskych klubov ako Monaco, AS Rím, PSG, AC Miláno.

Cena lístkov:

5€ – tribúna

reklama

3€ – ostatné miesta mimo tribúny

Lístky sa budú dať zakúpiť na sekretariáte klubu ŠKF Sereď (pri hlavnom vstupe do Športklubu).

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt Estadio Azteca

Zdroje: http://www.skfsered.sk/
Zdieľať na Facebooku