03.03.2021, meniny má
23. decembra 2020

Šoporňa a jej okolie ako ste ju ešte nevideli. Cestovateľ Matúš Šajbidor prináša nové zábery z vtáčej perspektívy

Šoporňa a jej okolie ako ste ju ešte nevideli. Cestovateľ Matúš Šajbidor prináša nové zábery z vtáčej perspektívy
Zdroj: sajbicestuje.sk/Youtube Šajbi cestuje
reklama

Dychberúcich záberov z nášho krásneho okolia nebude hádam nikdy dosť. Preto vám prinášame najnovšie video od Matúša Šajbidora, cestovateľa zo Šoporne, o ktorého zážitkoch sa dozviete viac v tomto článku. Nejde o hocijaké zábery, práve naopak, na okolie Šoporne sa pomocou dronu môžete pozrieť z vtáčej perspektívy.

Výročné video je plné nových záberov

Na jeho YouTube kanáli nájdete okrem záberov z dronu aj mnoho ďalších zaujímavých videí, ktoré zaujmú každého cestovateľa. Okrem spoznávania ďalekých krajín sa už 5 rokov venuje aktívne aj behu, a tak si medzi nimi nájdu to pravé aj milovníci športu.

Zábery boli natočené dronom DJI Mavic Mini, ktorý Matúš vlastní už rok, a tak sa rozhodol vytvoriť toto skvelé výročné video. Niektoré z nich ste mali možnosť vidieť aj v jeho predchádzajúcich videách, no mnohé boli doposiaľ ešte nezverejnené.

Bude zo záberov aj kalendár?

Mnohých obyvateľov Šoporne by zaiste potešil aj kalendár s týmito nezvyčajnými pohľadmi na čarovné okolie. Matúš prišiel s nápadom vytvoriť svoju vlastnú obmenu, keďže záberov z obce a jej okolia je naozaj neúrekom. „Skúsim do budúcna vymyslieť niečo, čo bude v mojich silách a možnostiach,” napísal pod príspevkom vo FB skupine Šoporňa.

Nezabudnite navštíviť aj Matúšov blogna ktorom nájdete zážitky z krajiny vychádzajúceho slnka, ale aj Nórska, Severného Írska, Španielska a mnohých ďalších. Svoje dobrodružstva uverejňuje aj na svojom Facebooku a Instagrame.

Páčili sa vám netradičné pohľady pomocou dronu? Prípadne nám napíšte, či by vás potešil aj nápad s kalendárom. Veríme, že podobných videí ešte v budúcnosti pribudne, a preto Matúša nezabudnite sledovať aj naďalej.

Zdroj: sajbicestuje.sk

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním.

Zdroje: FB Šoporňa
Zdieľať na Facebooku