12.04.2021, meniny má
6. apríla 2021

„Spojme sa pre deti“ a pomôžme vyzbierať deťom bez domova peniaze na rekreačné pobyty

„Spojme sa pre deti“ a pomôžme vyzbierať deťom bez domova peniaze na rekreačné pobyty
Zdroj: dedsered.sk/Lukáš Klčo
reklama

Hlavnou myšlienkou tohto podujatia bola pomoc pre deti v Detskom domove v Seredi. Charitatívna akcia Spojme sa pre deti sa organizovala už deväťkrát, avšak pandémia COVID-19 prerušila jej ďalší ročník.

Píše sa rok 2021. Je mesiac, v ktorom by sa stretlo kopec dobrých a šľachetných ľudí, ktorí boli a stále sú ochotní pomôcť. Už je to druhý rok, v ktorom nebolo umožnené osláviť 10. výročie projektu Spojme sa pre deti, ktoré usporadúva občianske združenie pri CDR Sereď. Výťažok z tohto projektu bol každoročne využívaný na rekreačné aktivity pre deti z centra. Nakoľko však pandémia COVID-19 neumožnila zorganizovať podujatie, Centrum pre deti a rodiny Sereď sa rozhodlo osloviť ľudí, ktorí chcú prispieť a aspoň takto sa spolupodieľať na dobrej veci.

Riaditeľ detského domova Ján Jankulár ďakuje za ochotu ľudom, ktorí umožnia splniť deťom ich sny a túžby. „Budeme radi a vďační za každú podporu a finančný príspevok pre naše deti, ktoré už rok fungujú v uzavretom režime. Našou snahou je umožniť im aspoň formou táborov a rekreácií užiť si leto,“ dodáva Jankulár.

Výška vášho príspevku je dobrovoľná a v prípade, že sa rozhodnete prispieť, môžete tak urobiť na číslo účtu: SK23 0200 0000 0023 0082 5759.

Aspoň pár fotkami si však pripomeňme poslednú charitatívnu akciu Spojme sa pre deti z roku 2019.

Zdroj: Lukáš Klčo

Zdroj: Lukáš Klčo

Zdroj: Lukáš Klčo

Podporte článok zdieľaním.

Zdroje: FB stránka Centrum pre deti a rodiny Sereď
Zdieľať na Facebooku