24.06.2024, meniny má
8. júna 2024

Spoločnosť Lidl ponúka zaujímavú prácu na leto s benefitmi, ktoré ocení každý zamestnanec

Spoločnosť Lidl ponúka zaujímavú prácu na leto s benefitmi, ktoré ocení každý zamestnanec
Zdroj: Lidl

Zdroj: Lidl

Leto sa nám nezadržateľne blíži a niektorí z nás už rozmýšľajú nad tým, ako si počas týchto nastávajúcich mesiacov finančne prilepšiť alebo rýchlejšie našetriť na vysnívanú dovolenku.

Spoločnosť Lidl hľadá zamestnancov do logistického centra, ktoré je jedno z najväčších a najekologickejších logistických centier v Európe. Na tomto mieste nájdete nielen férový plat, ale aj vynikajúci kolektív.

Logistické centrum obsadzuje pozície, ktoré sú ideálne ako dočasné letné zamestnanie. Na pracovné miesto Skladník kompletácie suchého tovaru sa môžu hlásiť ako muži tak aj ženy. Nástupná mesačná mzda závisí od týždenného rozsahu odpracovaných hodín.

reklama

Pri skrátenom úväzku na 30 hodín týždenne si mesačne môžete prilepšiť až o 1007 € a na základe vášho výkonu môžete získať prémiu až do 250 € mesačne.

Čo je pracovnou náplňou?

  • Pripravenie tovaru na základe objednávok z predajní, dopravenie hotovej palety na príslušné miesta výdaja tovaru, zaistenie nákladu na prepravu, zabalenie palety a zabezpečenie správneho popisu s číslom predajne,
  • zabezpečenie a udržiavanie čistoty pracovného miesta v oblasti kompletácie tovaru,
  • zúčastňovanie sa na stretnutiach s vedením skladu, zapájanie sa do činností spojených s organizačnými zmenami tovaru v sklade a spolupráca na prácach medzi jednotlivými oddeleniami v sklade.

Zdroj: seredsity.sk

Zdroj: seredsity.sk

Lákavé sú tiež benefity, ktoré spoločnosť Lidl ponúka. Samozrejmosťou je preplácanie nadčasov či práce cez víkendy, príspevok na stravovanie a pitný režim na pracovisku, platené voľno pri rôznych životných príležitostiach ako aj právne a finančné poradenstvo.

Celé znenie pracovnej ponuky aj s bližšími informáciami sa vám zobrazia po kliknutí na tento odkaz. Dôležité je spomenúť, že sa jedná o pracovnú pozíciu na dobu určitú – najneskôr do 30.09.2024. Pri obojstrannej spokojnosti je možnosť predĺženia pracovného pomeru na dobu neurčitú.

V seredskom logistickom centre je aktuálne otvorených aj viacero dlhodobých pozícií, z ktorých si každý môže vybrať na mieru ušitú prácu. Ich aktuálnu ponuku pracovných miest nájdete na tomto odkaze. Toto firemné prostredie je miestom, kde sú výkon a angažovanosť uznávané a kde zamestnancov motivujú vydať zo seba to najlepšie.

Rozdiely medzi mužmi a ženami v Lidli nemajú miesto. Pri pracovných pozíciách, ktoré môžu vykonávať obe pohlavia, je úplne jedno, či ste muž, alebo žena. Všetci majú tie isté možnosti, štartovaciu pozíciu a mzdové ohodnotenie. Niektoré pozície však ženy nemôžu vykonávať kvôli váhovým obmedzeniam, a preto sú obsadzované iba mužmi.

Zdroj: Lidl

V logistickom centre Lidl sme sa boli pozrieť na vlastné oči

V rámci našej prehliadky seredského logistického centra sme mali možnosť vidieť pri práci aj ďalších zamestnancov a hovoriť s nimi. Všetci sa zhodli na tom, že spoločnosť Lidl kladie vysoký dôraz na možnosť kariérneho rastu. Každý tu má možnosť rásť a vzdelávať sa.

Veľmi nás zaujalo oddelenie zeleniny a ovocia, kde okrem naskladňovania tovaru prebieha aj kontrola kvality a čerstvosti. Kontrolór alebo kontrolórka kvality v náhodne vybraných vzorkách kontroluje napríklad obsah cukru v rajčinách alebo obvod jabĺk a iného ovocia. Zelenina a ovocie, ktoré vidíte na pultoch musí spĺňať viacero kvalitatívných faktorov, bez ktorých sa k vám nemôže dostať.

Potešilo nás, že v rámci tohto logistického centra sa spracováva a recykluje materiál, ktorý im sem pošlú z predajní. Ide väčšinou o papierové, kartónové či plastové obaly, ktoré treba ekologicky spracovať. Môžeme tak sami potvrdiť, že spoločnosti Lidl vo veľkej miere záleží na našom životnom prostredí, čo veľmi oceňujeme.

Zdroj: Lidl

Zdroje: Článok vznikol v spolupráci so spoločnosťou Lidl.
Zdieľať na Facebooku