19.04.2024, meniny má
5. septembra 2023

Športové štvrtky v Seredi pokračujú aj v septembri. Ten najbližší bude venovaný hádzanej

Športové štvrtky v Seredi pokračujú aj v septembri. Ten najbližší bude venovaný hádzanej
Zdroje: google.maps/FB HK Slávia Sereď
reklama

Napriek tomu, že v kalendári už sa píše mesiac september a školy otvorili brány pre svojich žiakov, mesto Sereď naďalej pokračuje s iniciatívou športových štvrtkov určených pre deti a mládež zo Serede a okolia.

V aktuálnom týždni bude témou športového popoludnia hádzaná, kde vaše deti môžu zažiť mnoho radosti z pohybu a nových priateľstiev. Tento šport im ponúka množstvo zážitkov ako aj spoznávanie nových miest a krajín.

Štvrtok v znamení hádzanej

V poradí siedmy Športový štvrtok pre mládež v Seredi sa uskutoční 7. septembra 2023 od 16.00 hod. Tentokrát sa nadšenci športu stretnú v športovej hale Relax na Mlynárskej ulici.

Program bude už tradične pripravený aj pre tých najmenších. Na mieste budú animátorky, ktoré budú mať pod palcom rôzne súťaže. V nich sa deti budú môcť zahrať a zasúťažiť si. Popoludnie rovnako aj v tomto prípade opäť spestrí hudba a možnosť stretnúť sa s ďalšími mladými ľuďmi.

reklama

Zdroj: FB HK Slávia Sereď

„Po vonkajších mestských športoviskách sa prvýkrát stane dejiskom Športového štvrtku interiér: stretneme sa v mestskej športovej hale Relax na Mlynárskej ulici o 16.00 hod. Tento štvrtok prijali pozvanie hádzanári z HK Slávia Sereď. Môžete sa tešiť na ukážky tréningu, streleckú súťaž, novinkou bude squash a tradične budú pripravení naši animátori,“ informovalo aj prostredníctvom svojho Facebookového účtu mesto Sereď.

Športové štvrtky pokračujú vo svojich aktivitách do konca tohto mesiaca, tak nenechajte vaše deti premeškať príležitosť ako zmysluplne stráviť svoj voľný čas a možno aj nájsť si nejakých nových priateľov. Vstup na toto podujatie je voľný a vítaní sú všetci.

štvrtok

Zdroj: FB Mesto Sereď

Zdroje: FB Mesto Sereď, seredsity.sk
Zdieľať na Facebooku