23.07.2024, meniny má
26. júna 2024

Športový štvrtok bude tento raz v podaní taekwondistov, ktorí predstavia návštevníkom svoje umenie

Športový štvrtok bude tento raz v podaní taekwondistov, ktorí predstavia návštevníkom svoje umenie
Zdroj: seredsity.sk
reklama

Vo štvrtok 27. júna 2024 sa Seredčania môžu tešiť na ďalší Športový štvrtok. Rovnako ako niekoľko predošlých, aj tento bude niečím špeciálny. V priebehu tohto Športového štvrtka mesto Sereď chystá oficiálne otvorenie vynoveného vnútrobloku na Garbiarskej ulici za spoluúčasti seredských taekwondistov, ktorí predstavia svoje umenie.

Počas zajtrajška sa budete môcť stretnúť so seredskými taekwondistami, ktorí chystajú svoju exhibíciu o 18.00 hod. Ako už tradične býva zvykom, budete si môcť zasúťažiť o ceny od mesta a o najmenších účastníkov sa postarajú pozorní animátori.

Športový štvrtok na Garbiarskej

So Športovými štvrtkami začalo mesto Sereď s cieľom venovať vyššiu pozornosť deťom a mladým mesta, čo je dôležité pre budovanie otvorených a priateľských vzťahov, pre podporu mladých v ich období dospievania a najmä v dnešnej náročnej dobe virtuálnej reality, ktorá reálnym vzťahom a priamej ľudskej komunikácii nepraje. Od svojho začiatku sa tieto športovo orientované dni tešia veľkej obľube a návštevnosti.

„Mladí sa tradične môžu tešiť nielen na zaujímavé športy, ale v prípade potreby sa môžu porozprávať o svojich problémoch, či so mnou alebo s inými zamestnancami mesta. Vieme hneď na mieste začať hľadať riešenie na ich prípadné problémy a vieme byť v kontakte s tými, ktorí majú záujem,“ vysvetlil pre Seredské novinky Marek Čulaga, koordinátor práce s mládežou mesta Sereď.

reklama

Športový štvrtok na Garbiarskej svojou prítomnosťou podporí aj podpredseda Trnavského samosprávneho kraja Rastislav Mráz, ktorý prijal pozvanie primátora Serede Ondreja Kurbela.

Ak vás táto pozvánka na Športový štvrtok oslovila rovnako ako nás, príďte už zajtra 27. júna od 16.00 hod. do vnútrobloku na Garbiarskej ulici. Vstup je voľný.

športový štvrtok

Zdroj: seredskenovinky.sk

Zdroje: seredskenovinky.sk
Zdieľať na Facebooku