21.05.2024, meniny má
29. augusta 2023

Športový štvrtok sa tento raz presunie na Jelšovú ul. Na programe sa bude podieľať aj občianske zrdruženie TJ Rozkvet

Športový štvrtok sa tento raz presunie na Jelšovú ul. Na programe sa bude podieľať aj občianske zrdruženie TJ Rozkvet
Zdroj: seredsity.sk
reklama

Športové štvrtky sa stali veľmi obľúbenou súčasťou prázdninových týždňov viacerých Seredčanov. Je to príležitosť, kedy ako rodina máme možnosť prežiť spoločne strávený čas napríklad skúšaním nových športov.

Ide tiež o vhodnú príležitosť pre všetkých mladých zo Serede a okolia, aby vytiahli päty z domu, odložili mobily a spoznali nových ľudí. Zúčastnili sa niektorých z doterajších športových popoludní aj vy?

Opäť zaujímavý program

Posledný športový štvrtok v tomto mesiaci sa uskutoční 31. augusta 2023 od 16.00 hod. na Jelšovej ulici v areáli TJ Rozkvet. Ako informoval Marek Čulaga, koordinátor práce s mládežou v meste Sereď, s prípravou programu pomôže tím TJ Rozkvet, ktorého história siaha do roku 1988. Program bude pod vedením pána Petra Martiša z tohto občianskeho združenia

Program bude pripravený nielen pre mladých športovcov ale aj pre tých najmenších. Animátorky si opäť pripravili súťaže, v ktorých sa deti budú môcť zahrať a zasúťažiť si. Popoludnie rovnako aj v tomto prípade spestrí hudba a dobrá nálada. Dospelí si zas môžu vychutnať dúšok kvalitnej kávy zdarma od značky Zereth coffee, ktorá je sponzorom najbližšieho štvrtku

reklama

Športové štvrtky sú organizované v spolupráci so ZŠ Juraja Fándlyho, ktorá poskytla pre tieto podujatia športové pomôcky. Vstupy na tieto športové popoludnia sú voľné a vítaní sú všetci, ktorí majú chuť nesedieť doma a stráviť svoj čas zmysluplne medzi v športovom duchu.

Zdroj: Seredské novinky

program

Zdroj: Seredské novinky

Zdroje: Seredské novinky, seredsity.sk
Zdieľať na Facebooku