21.05.2024, meniny má
17. mája 2023

Stránka seredskymost.sk informuje o aktualitách a situácii týkajúcej sa uzávery železničného mosta

Stránka seredskymost.sk informuje o aktualitách a situácii týkajúcej sa uzávery železničného mosta
Zdroje: freepik.com/canva.com/Mesto Sereď
reklama

Už to bude týždeň, čo je most ponad železničnú trať uzavretý. Všetci z nás si museli zvyknúť na viacero zmien, ktoré so sebou táto nová situácia priniesla.

So začiatkom prác na moste sa pritom počíta približne v prvom štvrťroku 2024. Celkové trvanie prác vrátane zbúrania starého a výstavby nového mosta, sa predpokladá na 12 mesiacov.

Stránka plná dôležitých informácií

Ešte počas minulého týždňa mesto avizovalo, že má v pláne vytvoriť webovú stránku, na ktorej budú zhrnuté a pravidelne pridávané všetky dôležité informácie a aktuality tykajúce sa mosta a prác na ňom.

„V súvislosti s aktuálnou mimoriadnou situáciou v meste, ktorá bola vyhlásená po uzatvorení mosta ponad železnicu, spustilo mesto Sereď svoj špeciálny informačný web. Jeho cieľom je sústrediť všetky dôležité informácie pre vás na jednom mieste,“ informovalo mesto na oficiálnej stránke.

reklama

Internetová stránka seredskymost.sk ponúka okrem grafikonu MHD vyobrazené obchádzkové trasy, ale aj informácie z marcového tematického stretnutia s primátorom práve na tému obnovy mosta ponad železnicu.

Na stránke by mali byť zverejňované okrem iného aj oznamy od obchodných reťazcov, akým spôsobom je možné nákupy realizovať online.

stránka

Zdroj: seredskymost.sk

Zdroje: Mesto Sereď
Zdieľať na Facebooku