20.06.2021, meniny má
6. júna 2021

Talentovaný a skúsený klavirista Zoli Tóth zo Serede je novou posilou známej slovenskej kapely DESmod

Talentovaný a skúsený klavirista Zoli Tóth zo Serede je novou posilou známej slovenskej kapely DESmod
Zdroj: FB DESmod
reklama

Zoli Tóth je mladý hudobný producent, talentovaný klavirista a session muzikant. Podieľal sa na mnohých slovenských i zahraničných produkciách, medzi ktoré úatrí napríklad spolupráca s Máriou Čírovou, Tinou, Ivom Bičom, Robom Šimkom, Michalom Chrenkom, Ivanou Poláčikovou, Marcelom Berkym či Zuzanou Smatanovou.

Zoli Tóth tiež spolupracoval na televíznych projektoch ako Hlas Česko Slovenska, Slovensko hľadá SuperStar 3, Československá SuperStar či Milujem Slovensko. Pochádza z východného Slovenska, no usadil sa práve v našej Seredi, kde spolu s Jimim Cimbalom vlastní nahrávacie štúdio. O Jimim si môžete prečítať náš starší článok.

Seredská Randal Group

Randal Group je produkčná skupina, ktorá sa zaoberá hudobnou produkciou, výrobou audio a videomateriálov, výrobou fotografií, webdesingom, vydavateľskou činnostou, bookingom a promom.

Randal Records, kde pôsobia práve Zoli a Jimi, je hudobné vydavateľstvo patriace do producentskej skupiny RANDAL GROUP. Zabezpečuje nahrávanie v špičkovo vybavených nahrávacích štúdiách Randal Factory pod dohľadom skúsených producentov, grafickú prípravu nosiča či grafické podklady potrebné pre digitálny predaj.

Takisto sprostredkováva oficiálne vydanie albumu či singlu vrátane všetkých potrebných náležitostí stanovených legislatívou, promo nahrávky či jej distribúciu.

Zoli v DESmode

Desmod bola známa slovenská kapela, ktorá odohrala veľké množstvo koncertov a po celej krajine mali mnoho fanúšikov. Len prednedávnom Slovenskom zarezonovala informácia o problémoch v tejto kapele. Rozhodli sa ju totiž opustiť až štyria dlhoroční členovia a ísť vlastnou cestou. Po čase sa situácia upokojila a Desmod je späť. Prvé tri písmenká zmenili za veľké, je z nich DESmod a sú pripravení na koncerty, čo poteší hlavne verných fanúšikov.

K pôvodným členom kapely – ku Kulymu a Janovi Škorcovi (bicie) pribudli noví členovia (Mirka Šimková – gitara, Juraj Varga – basa, Adam Mičinec – gitara a náš Zoli Tóth – klávesy). Všetko sú to skvelí muzikanti. Nová zostava DESmodu, Zoliho talent a Kulyho nenapodobiteľný hlas prinesú fanúšikom určite krásne zážitky a postupne aj nové skladby.

zdroj: FB DESmod

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním.

Zdroje: FB DESmod, randalgroup.com, zivot.pluska.sk
Zdieľať na Facebooku