16.05.2022, meniny má
30. júna 2021

Talentovaný Seredčan, rocker telom a dušou Jimi Cimbala zverejnil zoznam koncertov, na ktorých ho môžu fanúšikovia vidieť

Talentovaný Seredčan, rocker telom a dušou Jimi Cimbala zverejnil zoznam koncertov, na ktorých ho môžu fanúšikovia vidieť
Zdroj: music-zone.eu/ FB Jimi Cimbala
reklama

Gitarista Jimi Cimbala je meno, ktoré na súčasnej slovenskej hudobnej scéne rezonuje už dlhšie. Jimi žije aj s rodinou v Seredi. Na pódiu stál s Karlom Gottom či Marikou Gombitovou, dokonca aj so svetoznámou Suzie Quatro. Ak chcete o Jimim vedieť viac, prečítajte si náš rozhovor s ním.

Na gitare začal hrať ako 6-ročný. „Nikdy som nechodil do ľudovej školy, ale na súkromné hodiny, lebo moji rodičia hneď rozpoznali, že mi to ide inak. Najlepšou školou boli, samozrejme, koncerty, ale aj odpozerávanie od iných gitaristov,“ začína svoje rozprávanie gitarový mág, ktorý má doma 37 gitár. „Nikdy som ich ale nevidel pokope, lebo vždy bola nejaká na údržbe, požičaná alebo v servise,“ smeje sa.

Koncerty s Jimim

Jimi na svojom Facebooku zverejnil zoznam koncertov, na ktorých ho môžu jeho fanúšikovia vidieť. Dodáva, že nové termíny bude priebežne aktualizovať, hlavne tie s kapelou NoControl. „Hoci je doba neistá a všetko sa môže zmeniť zo dňa na deň, verím, že sa vidíme na čo najviac akciách,“ uvádza Jimi.

Zdroj: FB Jimi Cimbala

reklama

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním.

Zdroje: FB Jimi Cimbala
Zdieľať na Facebooku