24.06.2024, meniny má
26. apríla 2023

Termálne kúpalisko Vincov les hľadá do svojho tímu kolegov pre blížiacu sa letnú sezónu. Hodíte sa na niektorú z obsadzovaných pozícií?

Termálne kúpalisko Vincov les hľadá do svojho tímu kolegov pre blížiacu sa letnú sezónu. Hodíte sa na niektorú z obsadzovaných pozícií?
Zdroj: Termálne kúpalisko Vincov les
reklama

V posledných dňoch nám už aj počasie sem-tam dáva najavo, že jar je v plnom prúde. O pár dní otočíme list v kalendári na máj a ten je už predzvesťou príchodu tak dlhoočakávaného leta.

A čo iné charakterizuje leto lepšie ako kúpanie? Viete si predstaviť prácu v prostredí, kde je vašou náplňou okrem iného sledovať ostatných, ako oddychujú a relaxujú?

Chcete pracovať na Termálnom kúpalisku Vincov les?

Môcť tráviť teplé letné dni v blízkosti vody je snom mnohých z nás. Najmä mladšie ročníky však určite zaujme možnosť stať sa sezónnou posilou Termálneho kúpaliska Vincov les.

Počas nadchádzajúcej sezóny hľadajú brigádnikov od 18 rokov hneď na niekoľko voľných pozícií:

reklama
  • pozícia plavčík/plavčíčka – zodpovedá za bezpečnosť klientov a dohľad nad kúpajúcimi sa osobami, v prípade potreby poskytuje prvú pomoc a základné ošetrenie s následným odporučením na ďalšie vyšetrenie, zabezpečuje dodržiavanie prevádzkového poriadku a pravidiel bezpečnosti a ochrany zdravia návštevníkov areálu,
  • pozícia pokladník/pokladníčka – zodpovedá za prijímanie hotovosti, cenín a platobných kariet, ako aj vydávanie hotovosti za uskutočnený nákup, zabezpečuje dodržiavanie prevádzkového poriadku a pravidiel bezpečnosti a ochrany zdravia návštevníkov areálu,
  • pozícia gastro pracovník/pracovníčka – zodpovedá za prijímanie hotovosti, cenín a platobných kariet, ako aj vydávanie hotovosti za uskutočnený nákup, je zodpovedný za prípravu jedál, obsluhu prideleného úseku, ako aj udržiavanie čistoty prevádzky, zabezpečuje dodržiavanie prevádzkového poriadku a pravidiel bezpečnosti a ochrany zdravia návštevníkov areálu.

Zdroj: vincovles.com

Keďže ide o sezónu prácu, ktorá je veľmi závislá od počasia, jej začiatok ani koniec nie je možné presne určiť. Predpokladané zahájenie je však v pláne najskôr v polovičke júna a ukončenie v polovičke septembra.

Mzda za odvedenú prácu sa pohybuje v hodnote od 4,50 eura na hodinu. Ak vás niektorá z ponúk zaujala, vypíšte formulár, na ktorý vás presmeruje tento odkazdo 31. mája 2023.

vincov les

Zdroj: vincovles.com

Zdroj: vincovles.com

Zdroj: vincovles.com

Zdroj: vincovles.com

Zdroje: Vincov les
Zdieľať na Facebooku