08.12.2023, meniny má
24. apríla 2023

Viete, čo nás čaká počas mája v programe domu kultúry? V koncertoch aj predstaveniach budú účinkovať samé zvučné mená

Viete, čo nás čaká počas mája v programe domu kultúry? V koncertoch aj predstaveniach budú účinkovať samé zvučné mená
Zdroje: FB Cigánski diabli/Dom kultúry Sereď
reklama

Milovníci kultúry v Seredi sa aj v máji majú rozhodne na čo tešiť. Do nášho mesta zavíta zábava v podobe skvelej hudby a divadelných predstavení, z ktorých si podľa nás každý vyberie to svoje.

Poďme sa spoločne pozrieť na program seredského domu kultúry, ktorý je opäť plný obľúbených hviezdnych mien. Pripravte sa na Cigánskych diablov, Martina Jakubca, Juraja Kemku či Roba Jakaba.

ŠLÁGER PARÁDA – S láskou k mamám

Prvé májové podujatie v DK Sereď sa bude konať v stredu 10. mája 2023 o 17.00 hod. Obľúbení interpreti odohrajú koncert, ktorý bude venovaný v prvom rade mamám.

Účinkujúci v galaprograme Šláger parády budú:

reklama
  • Dušan Grúň,
  • Dou Rytmus, Marián a Danulka,
  • Martin Jakubec,
  • Božanka.

Vstupenky je možné zakúpiť na oficiálnej stránke Domu kultúry Sereď alebo v sieti ticketportal.sk. Cena za dvojhodinové vystúpenie je 14 eur a každý fanúšik získa na mieste aj CD.

Zdroj: Dom kultúry Sereď

Cigánsky diabli – 15 rokov na scéne

Tento jedinečný koncert sa uskutoční vo štvrtok 18. mája 2023 o 19.00 hod. v divadelnej sále. Pozvánka Domu kultúry hovorí jasne: „Temperament, vášeň a poriadna dávka energie, to je hlavným obsahom tejto hudobnej oslavy!“

Na koncerte sa môžete tešiť na pestrý prierez repertoárom slovenského, cigánskeho a medzinárodného folklóru, doplnený virtuóznymi skladbami pre cimbal, husle, klarinet a piesňami v podaní Silvie Šarköziovej.

Uši fanúšikov potešia aj skladby z posledného hudobno-tanečného projektu vytvoreného v spolupráci Jánom Ďurovčíkom a Slovenským divadlom tanca pod názvom Cigáni idú do neba.

Cena vstupeniek je v predpredaji 18 eur a v deň konania koncertu na mieste 22 eur. Lístky na koncert môžete zakúpiť aj kliknutím na tento odkaz.

Zdroj: Dom kultúry Sereď

Čudné popoludnie Dr. Zvonka Burkeho

Záver mája sa ponesie v podobe divadelného predstavenia. V stredu 24. mája 2023 o 18.00 hod. si môžete vychutnať vtipné divadelné vystúpenie, ktoré sa označuje za jednu z najlepších a najúspešnejších komédií v moderných dejinách česko-slovenského divadla.

Čo vás počas predstavenia čaká? „Dr. Burke, podnájomník u pani Útechovej, je k svojej izbičke, kde žije dlhé roky, veľmi pripútaný. Pani Útechová sa však rozhodne zmluvu s Burkem zrušiť, pretože ide vydávať svoju dcéru Svetlanu a potrebuje viac priestoru pre nádejného zaťa.“

Tešiť sa môžete na herecké obsadenie ako Marián Miezga, Zuzana Konečná, Lukáš Latinák, Juraj Kemka či Róbert Jakab.

Cena vstupeniek na toto komediálne predstavenie je v predpredaji 20 eur a na mieste v deň predstavenia 23 eur.

mája

Zdroj: Jozef Uhliarik/Dom kultúry Sereď

Zdroj: Jozef Uhliarik/Dom kultúry Sereď

Zdroj: Jozef Uhliarik/Dom kultúry Sereď

Zdroj: Jozef Uhliarik/Dom kultúry Sereď

Zdroje: Dom kultúry Sereď
Zdieľať na Facebooku