04.03.2024, meniny má
29. januára 2024

Tím starších žiakov z BK Lokomotíva Sereď má za sebou prvý tohtoročný zápas

Tím starších žiakov z BK Lokomotíva Sereď má za sebou prvý tohtoročný zápas
Zdroje: Karin Henčeková/freepik.com
reklama

O výsledkoch prvých tohtoročných zápasov niektorých družstiev BK Lokomotíva Sereď sme vás informovali už minulý týždeň. Prvý zápas v tomto kalendárnom roku za sebou má už aj družstvo starších žiakov.

Výsledok zápasu síce Seredčanov nepotešil, no nemožno im odoprieť ich odhodlanie dotiahnuť zápas do šťastného konca. Duel BBA Komárno – MS – BK Lokomotíva Sereď skončil s výsledkom 87:68 (22:20, 49:40, 64:46).

K zápasu sa vyjadril tréner Matej Grill:

„Dňa 24. januára 2024 sme vycestovali na prvý zápas tohto roku s kategóriou U15 v oklieštenej zostave do Komárna. Zápas bol vyrovnaný do polovice hracej doby. V druhom polčase sme začali robiť zbytočné chyby pri zakončovaní, ale aj v obrane. Pochváliť by som chcel mladých chalanov z kategórie U13, ktorí sa staršieho súpera nezľakli a hrali to, čo sa od nich vyžadovalo. Tak isto chcem pochváliť Tomáša Hatnančíka pre ktorého to bol prvý zápas v tejto sezóne, kde sa nevyfauloval.“

Vyjadrenie Tomáša Hatnančíka k zápasu:

“Zápas hodnotím pozitívne, snažili sme sa ale neboli sme v plnej zostave. Začali sme veľmi dobre, urobili sme si náskok ale postupne sme ho strácali až sme napokon prehrali. Každopádne sme sa snažili a ďalší zápas vyhráme.”

reklama
bk lokomotíva

Zdroj: Karin Henčeková

Zdroje: Karin Henčeková
Zdieľať na Facebooku