16.04.2024, meniny má
15. marca 2024

Trnavský samosprávny kraj upozorňuje na dočasné presťahovanie detskej pohotovosti v Trnave

Trnavský samosprávny kraj upozorňuje na dočasné presťahovanie detskej pohotovosti v Trnave
Zdroje: trnavalive.sk/TTSK/freepik.com
reklama

Stalo sa asi každému rodičovi, že vaše dieťa potrebovalo nutne ošetrenie v ambulancii pohotovostnej služby. Úraz na trampolíne, pád z bicykla aj nezraziteľné vysoké teploty trvajúce u menších detí niekoľko hodín alebo dlhé zvracanie.

Víkend pred nami a čo si deti niekedy vedia najlepšie načasovať na tieto dni? Že zrazu ochorejú alebo sa zrania. V prípadoch, kedy si už nevieme rady ako dieťaťu pomôcť alebo ide o vážnejší stav, naše kroky často vedú na pohotovosť.

Pohotovosť sa bude rekonštruovať

Trnavský samosprávny kraj zverejnil v piatok 15. marca dôležitý oznam hlavne pre rodičov detí. Trnavskú detskú pohotovosť  budete v najbližších dňoch hľadať na inom mieste.

Priestory ambulantnej pohotovostnej služby pre deti a dorast na Starohájskej ulici v Trnave budú v najbližšom období prechádzať potrebnou rekonštrukciou.

reklama

„Zdravotná starostlivosť bude preto od soboty 16. marca do piatka 22. marca 2024 (vrátane) poskytovaná v priestoroch Fakultná nemocnica Trnava. Ide o budovu Kliniky pediatrie, ktorú nájdete v pavilóne C3. Za pochopenie ďakujeme a veríme, že služby detskej pohotovosti nebudete potrebovať,“ informoval Trnavský samosprávny kraj.

pohotovosť

Zdroj: TTSK

Zdroje: TTSK
Zdieľať na Facebooku