16.04.2024, meniny má
17. marca 2024

Už o mesiac tu máme obľúbenú Jarnú Auto-Moto veterán burzu, kde si na svoje prídu zberatelia aj domáci majstri

Už o mesiac tu máme obľúbenú Jarnú Auto-Moto veterán burzu, kde si na svoje prídu zberatelia aj domáci majstri
Zdroj: seredsity.sk
reklama

Veteran Car Club Sereď pozýva všetkých milovníkov starých áut na už tradičnú Jarnú Auto-Moto veterán burzuktorá sa uskutoční v areáli Oldtimer múzea na ulici Starý Most v nedeľu 28. apríla 2024.

Opäť sa tu budete môcť pokochať aj výstavou klubových vozidiel, ktoré patria organizátorom. Každý z veteránov ukrýva v sebe historický príbeh a nájsť tu môžete napríklad aj kúsok, ktorý si pamätá éru nacistického Nemecka, alebo typ auta, z ktorého je na svete pojazdných iba niekoľko kusov.

Burza plná zaujímavostí

Veľká Auto-Moto veterán burza sa v Seredi koná pravidelne dvakrát ročne, vždy na jar a na jeseň. O obrovskom záujme o veterán burzu svedčí vždy aj množstvo áut, ktoré musia parkovať až pri workoutovom ihrisku.

Zakúpiť si budete môcť predovšetkým náhradné automobilové diely všetkého druhu, náradie, nástroje, príslušenstvo, odbornú literatúru, staré motoristické časopisy a pod.

reklama

Na mieste však nájdete aj rôzne starožitnosti, vojenské uniformy alebo vybavenie, ako napríklad prilby, veteránske štítky, odznaky, rádiá alebo aj makety granátov. Jednoducho, naozaj všetko, čo všetci kutilovia alebo zberatelia ocenia.

Vstupné na akciu je:

  • návštevníci 3 eurá (ženy, deti zdarma)
  • predávajúci – 10 eur/1 miesto
burza

Zdroj: FB Veteran car club Sereď

Zdroje: seredsity.sk, FB Jarnú Auto-Moto veterán burza
Zdieľať na Facebooku