19.05.2024, meniny má
5. marca 2024

V apríli sú na programe domu kultúry koncerty aj nejedno zaujímavé predstavenie

V apríli sú na programe domu kultúry koncerty aj nejedno zaujímavé predstavenie
Zdroj: domkultury.sered.sk
reklama

V kalendári nám ukazuje aktuálny mesiac marec, no nie je na škodu vedieť včas dopredu aký program si Dom kultúry Sereď pripravil na nasledujúci mesiac apríl.

Poďme sa spoločne pozrieť na program seredského domu kultúry, ktorý je opäť plný obľúbených hviezdnych mien.

Klimaktérium 2 alebo ošiaľ menopauzy

Môže sa zdať, že o ženách v období klimaktéria sme už toho bolo v minulosti povedaného dosť. Ale mýlite sa. Poľská autorka Elżbieta Jodłowska a s ňou obľúbené herečky sú späť v hre! Vrátili sa na javisko s novým divadelným hitom! A s novou pozitívnou energiou!

Inscenácia „Klimaktérium 2 alebo ošiaľ menopauzy“ je pokračovaním úspešnej divadelnej komédie s piesňami, kde sa s vtipom a sebairóniou preberá neľahká životná etapa každej zo žien.

reklama

Zdroj: domkultury.sered.sk

Pokračovanie vzniklo na výslovnú žiadosť publika, ktoré chcelo poznať ďalšie osudy svojich obľúbených hrdiniek – hoci už nie najmladších, no stále dostatočne mladých na to, aby sa nebrali príliš vážne. Aby aj tie najťažšie okamihy, ktoré im osud prinesie zdolali s úsmevným nadhľadom. Aby si svoj život spestrili humorom a okorenili vtipnými hláškami.

Toto predstavenie, ktoré vám zaručene dostatočne zabaví, môžete vidieť v našom meste už v nedeľu 14. apríla 2024 o 18.00hod. Cena vstupenky je 19 eur a takmer polovica lístkov je už vypredaná. Lístky si môžete kúpiť na tomto odkaze.

Zdroj: domkultury.sered.sk

Rande s heligonicou

Populárna relácia, ktorá je vysielaná na obrazovke TV Šláger, príde už v apríli aj k nám do Serede. Hostiteľ podujatia Heligonica si tentoraz pozvala mladého známeho speváka Pavla Latáka a s novými piesňami a v inom žánri sa predstaví známa heligonkárka, speváčka a skladateľka Danka Bartošová.

Okrem najväčších hitov týchto interpretov zaznie veľa humoru a Heligonica si pre návštevníkov pripravila aj jedno prekvapenie.

Na Rande s heligonciou si poznačte v kalendári nedeľu 21. apríla 2024 o 16.00hod. Cena vstupenky je 10 eur. Lístky si môžete zakúpiť na pokladni Kina Nova alebo na tomto odkaze.

Zdroj: domkultury.sered.sk

Miro Jaroš – Rodinný koncert

Do Serede prichádza koncert plný hitov a dobrej zábavy! Miro Jaroš s kapelou odohrajú koncert, ktorý si zaručene užije celá rodina. Pripravte sa na pesničkové hity ako Tobogan, Disko, Balón, Strašidlá a veľa ďalších. Tancovanie a spievanie sú vítané!

Koncert je vhodný pre všetky deti od 3 rokov a pre deti, ktoré dobre znášajú hlasnú produkciu. Vstupné sa platí na osobu, takže vstupenku musí mať každý (dieťa aj rodič) kto sa vystúpenia zúčastní.

Jedinečný koncert zavíta do Serede meste už v piatok 26. apríla 2024 o 17.00hod. Cena vstupenky je 15 eur a takmer polovica lístkov je už vypredaná. Lístky si môžete kúpiť na tomto odkaze.

Dĺžka koncertu je približne 60 minút a lístky sú už takmer všetky beznádejne vypredané. Ak by ste ale predsa chceli skúsiť šťastie, lístky môžete kúpiť aj na tomto odkaze.

predstavenie

Zdroj: domkultury.sered.sk

Otec

Ide o pútavý, miestami až detektívny príbeh jedného muža, ktorý žije spolu so svojou dcérou finálnu etapu svojho života. Do nej mu fatálnym spôsobom zasahuje jeho choroba, ktorá však spôsobuje častokrát aj smiešne groteskné situácie. V tomto príbehu otec odmieta pomoc od svojej dcéry, avšak snaží sa pochopiť meniace sa okolnosti, pričom začína pochybovať o svojich blízkych, vlastnej mysli a dokonca aj o vnímaní vlastnej reality.

Predstavenie podáva smiešno-smutné rozprávanie o rodinných vzťahoch ľudí, ktorí čelia otázke zodpovednosti pri starostlivosti o rodiča v etape života, ktorej sa málokto z nás môže vyhnúť, ale dáva nám odpovede na otázky zmyslu vzťahov, ktoré sú pre náš život najdôležitejšie.

Diváci sa môžu tešiť na fenomenálny herecký výkon Emila Horvátha a Petry Vajdovej v hlavných úlohách. Divadelné predstavenie je naplánované na pondelok 19. apríla 2024 o 19.00hod. Cena vstupenky je 24 eur a už ich nezostáva veľa voľných. Lístky si môžete kúpiť na tomto odkaze.

Zdroj: domkultury.sered.sk

Zdroje: seredsity.sk, domkultury.sered.sk
Zdieľať na Facebooku