04.06.2023, meniny má

V parku sa nebude behať, ale fotiť. Fotomaratón už túto nedeľu

16. júla 2018
16. júla 2018

V parku sa nebude behať, ale fotiť. Fotomaratón už túto nedeľu

reklama

Seredský fotomaratón je jedinečná akcia pre fanúšikov fotografovania, ktorej sa môžu zúčastniť úplne všetci, začiatočníci, ale aj profesionáli. Kreatívne podujatie je ideálna príležitosť, aby ste ukázali, čo sa vo vás skrýva. Zasúťažíte si s inými a možno získate ďalšiu inšpiráciu do tvorby. Hlavnou myšlienkou je stráviť príjemné chvíle v našom parku, ukázať svoju šikovnosť a vytvoriť zaujímavé fotografie.

Akcia sa bude konať 22. júla (nedeľa) v Zámockom parku v čase od 10:00 – 14:00

Ako to bude celé prebiehať? Na začiatku fotomaratónu dostanú všetci súťažiaci štyri rôzne zadania. Na ich základe budú musieť vytvoriť fotografie. Zadanie, ale aj celkové hodnotenie fotografií bude mať na starosti porota zložená z troch skúsených fotografov. 15 najlepších dostane možnosť vystaviť svoje fotky na výstave fotografií v bastióne, ktorá prebehne počas VATA festu a na tých najlepších čakajú zaujímavé ceny. Ak vám unikla správa o novom seredskom festivale, môžete si o ňom prečítať viac na tomto odkaze.

reklama

Všetky aktuality ohľadom fotomaratónu nájdete na oficiálnom FB evente tu. 

Podujatie organizuje občianske združenie Mladá Sereď a my sa veľmi tešíme, že mladým Seredčanom záleží na kultúre nášho mesta a aj takýmito akciami nám spríjemnia víkend.

Zdieľať na Facebooku