25.09.2023, meniny má
20. januára 2023

V piatkovom diele kuchárskej šou Bez servítky bude variť aj kuchár Martin z Paty. Podarí sa mu získať hlavnú výhru?

V piatkovom diele kuchárskej šou Bez servítky bude variť aj kuchár Martin z Paty. Podarí sa mu získať hlavnú výhru?
Zdroj: FB Bez servítky
reklama

Bez servítky je slovenská reality show, ktorú vysiela televízia JOJ na svojich obrazovkách. Hlavnými aktérmi šou je päť súťažiacich, ktorí sa snažia pripraviť večeru a program najlepšie, ako vedia.

Na základe predvedeného kulinárskeho umenia a zvolenej zábavy dostávajú súťažiaci na záver relácie body od svojich hostí. Nás teší, že aj ľudia z nášho okolia sa neboja a prihlásia sa do takejto súťaže, v ktorej môžu vyhrať hlavnú cenu 500 eur.

Vyhrá Martin v Bez servítky?

Ak máte radi relácie o varení či gastronómii, túto televíznu šou musíte poznať na sto percent. Tento formát sa vysiela už roky a so začiatkom nového roka prišla TV JOJ aj s novými časťami.

My sme veľmi radi, že aj v našom okolí sa nájdu ľudia, ktorí nielen radi varia, ale taktiež aj súťažia. Medzi takýchto odvážlivcov patrí aj kuchár Martin z Paty, ktorého môžete počas tohto týždňa sledovať na televíznych obrazovkách v relácii Bez servítky.

reklama

Práve v poslednej časti tohto týždňa, teda v piatok 20. januára 2023, budete môcť sledovať, ako si poradí s varením a čo na jeho jednotlivé chody povedia ostatní súťažiaci. Na konci piatkovej časti sa zároveň dozvieme, kto bude na základe najvyššieho počtu bodov spomedzi všetkých účinkujúcich víťazom.

Pokiaľ by ste si chceli pozrieť, ako varili všetci účinkujúci tohto týždňa, môžete tak spraviť na tomto odkaze v archíve TV JOJ. Martinovi prajeme, aby hodnotenie jeho jedla aj programu bolo najvyššie v tomto týždni a dosiahol tak až na výhru. Držíme palce.

bez servítky

Zdroj: FB Bez servítky – TV JOJ

Zdroj: FB Bez servítky – TV JOJ

Zdroje: FB Bez servítky, seredsity.sk
Zdieľať na Facebooku