08.12.2023, meniny má
24. mája 2022

V rámci projektu „Skrášlime si školský dvor“ hľadá Materská škola Komenského A dobrovoľníkov na estetickú obnovu plota na školskom dvore

V rámci projektu „Skrášlime si školský dvor“ hľadá Materská škola Komenského A dobrovoľníkov na estetickú obnovu plota na školskom dvore
Zdroj: chatar-chalupar.cz/google.sk/maps
reklama

V rámci projektu  „Skrášlime si školský dvor“ sa Materská škola Komenského A v Seredi zapojila do zveľaďovania svojich priestorov. Týmto projektom by chceli esteticky obnoviť nátery plotu na školskom dvore.

Rodičovské združenie pri MŠ Komenského Sereď pomáha materskej škole s organizáciou rôznych akcií a podujatí. Tak isto pomáha dopĺňať rôzne pomôcky a prvky pre deti, ktoré zlepšia ich pobyt v materskej škole. Tiež sa zapájajú do dobrovoľníckych aktivít konaných v spolupráci s materskou školou.

Renovácia plota

Starý zhrdzavený plot je potrebné celý ošmirgľovať a následne natrieť novým náterom. Bude tak „nový“, čistý, farebný a viditeľný a deti sa budú cítiť príjemne v peknom areáli. Brigáda na renováciu plota sa uskutoční v piatok 10. júna 2022 od 9.00 do 14.00 hod.

Na túto dobrovoľnícku aktivitu na zveľadenie prostredia, v ktorom sa hrajú aj naše deti, sa môžete prihlásiť na tomto odkaze.

reklama

„Aj touto akciou by sme chceli skrášliť náš školský dvor, aby sa na ňom deti cítili lepšie. Kľudne sa môžete k nám pridať, budeme radi. Pre každú pomocnú ruku sa robota nájde. Z externých pomocníkov príde 31 ľudí, tak hádam sa nájde niekto aj z našich domácich. Vopred ďakujeme za pomoc,“ uviedla Katarína Jakubcová na stránke materskej škôlky.

Zdroj: google.sk/maps

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním.

Zdroje: nasemesto.sk, FB Materská škola Komenského A
Zdieľať na Facebooku