13.08.2022, meniny má
22. mája 2022

Seredský Naturhouse hľadá odvážnych ľudí, ktorí túžia schudnúť. Premena bude prebiehať štyri týždne a je úplne zadarmo

Seredský Naturhouse hľadá odvážnych ľudí, ktorí túžia schudnúť. Premena bude prebiehať štyri týždne a je úplne zadarmo
Zdroj: Seredsity.sk

Seredský Naturhouse prichádza s jedinečnou možnosťou nového životného štýlu pre dvoch z vás. Ak aj vy túžite schudnúť, nastaviť si pravidelný stravovací režim a cítiť sa omnoho lepšie, tak ste na správnom mieste.

Výživová poradňa Naturhouse v Seredi na Parkovej ulici 8 ponúka dvom odvážnym ľuďom možnosť schudnúť a zbaviť sa prebytočných kíl pod odborným dohľadom výživovej poradkyne, a to po dobu štyroch týždňov a úplne bezplatne.

Prvotné celkové telesné meranie, zostavenie kompletného stravovacieho režimu či všetky výživové doplnky v hodnote 140 eur dostanete úplne zdarma. Myslíme, že ponuka seredského Naturhouse môže byť skvelou príležitosťou, ako vo svojom živote niečo zmeniť a spraviť ten prvý krok na ceste k vášmu zdravšiemu životnému štýlu.

Pamätajte, že počas redukcie budete môcť vykonávať všetky zaužívané aktivity, ako napríklad chodiť do školy, práce, športovať, cestovať. Chce to len trochu pevnej vôle a túžbu urobiť niečo pre svoje zdravie a pre svoj život. Hlavne to však musíte chcieť vy sami.

reklama

Veľmi dôležitou informáciou je, že výzva je verejná, to znamená, že všetky úspechy v chudnutí budú zdokumentované a priebežne zverejňované. Táto premena tak môže byť motiváciou pre ďalších ľudí, ktorí túžia schudnúť. Pre viac informácií môžete seredský Naturhouse kontaktovať aj na telefónnom čísle 0911 722 793.

Úspešná premena / Zdroj: Naturhouse SereĎ

Ako sa prihlásite do premeny s Naturhouse?

Na e-mailovú adresu naturhouse.sered@gmail.com pošlete krátky dotazník s nasledujúcimi údajmi: vaše meno a priezvisko, vek, zdravotná anamnéza (vypíšte choroby, na ktoré užívate lieky s pravidelnosťou), alergie, potravinové intolerancie, fyzická aktivita (šport, fyzická práca, sedavá práca) a taktiež napíšte aj to, čo je vašou najväčšou motiváciou.

Výzva je primárne určená pre tých z vás, ktorí poradňu Naturhouse v Seredi ešte nenavštevovali. Hľadajú sa úplne noví ľudia, ktorí si metódu Naturhouse skúsia po prvýkrát.

Dôležité termíny premeny 2022

Vaše prihlášky môžete posielať od 22. 5. do 27. 5. 2022.

  • 30. 5. 2022 – predstavenie dvoch odvážných uchádzačov,
  • 31. 5. 2022 – účastníci premeny absolvujú vo výživovej poradni úvodnú konzultáciu,
  • 1. 6. 2022 – začína prvý deň chudnutia s Naturhouse,
  • 30. 6. 2022 – ukončenie výzvy.

Celý priebeh chudnutia a pravidelné týždňové reporty z návštev budete môcť sledovať na facebookovej stránke Naturhouse Sereď.

Úspešná premena. Zdroj: Seredsity.sk

Naturhouse Sereď pomohol už mnohým ľudom

Na našom webe ste si mohli prečítať už niekoľko článkov o úspešných príbehoch ľudí, ktorým sa vďaka metóde Naturhouse podarilo výrazne schudnúť a nové stravovacie návyky si udržali aj v nasledujúcich mesiacoch či rokoch. Všetky premeny sa diali pod odborným dohľadom výživovej poradkyne Radky Drábikovej.

Prečítať si môžete o Michaele, ktorá schudla krásnych 18 kíl a postavu si udržala aj do dnešných dní. V ďalšom článku môžete vidieť hneď tri premeny žien, ktoré na základe pevnej vôle a odborných rád výživovej poradkyne dokázali zmeniť svoje postavy a nadobudnúť sebavedomie.

Do premeny sa môžu, samozrejme, zapojiť aj muži. V spolupráci s Naturhouse sa napríklad mladému Jakubovi podarilo schudnúť neuveriteľných 30 kíl. Seredčan zmenil nielen svoju postavu, ale našiel cestu aj k posilňovaniu a jeho život sa vďaka pevnej vôli radikálne zmenil.

Zmeniť celkový životný štýl a životosprávu je náročné a vyžaduje to trpezlivosť a pevnú vôľu, ale odmenou vám bude krásna postava, veľa energie, sebavedomie a zdravšie telo.

Zdroj: Seredsity.sk

Ako prebieha proces metódy Naturhouse?

Konzultácia s poradcom

Konzultácie prebiehajú osobne na pobočke. Na 30-minútovej úvodnej konzultácii vás výživová poradkyňa/ca zváži na špeciálnej váhe, ktorá zistí pomer vody a tuku vo vašom tele, preberie s vami stravovacie návyky, zdravotný stav, prípadne zdravotné obmedzenia. Na základe výsledkov tejto úvodnej analýzy si určíte cieľ, ktorý chcete dosiahnuť.

Zostavenie jedálnička

Ďalšie konzultácie sa konajú obvykle 1-krát týždenne v dĺžke 15 minút. Výživová poradkyňa vám vždy zostaví jedálniček na týždeň, ktorý je z bežne dostupných surovín, nenáročný na prípravu, je pestrý a reflektuje vaše chuťové preferencie.

Jedálniček je zostavený na princípoch stredomorskej stravy, ktorá je známa svojimi priaznivými účinkami na ľudské zdravie. Vďaka tomu je výber jedál pestrý a naviac aj chutný.

Odporúčania produktov

Stravovací plán je doplnený o exkluzívne produkty, ktoré sú vyrábané z výťažkov bylín, ovocia a zeleniny vo vlastných európskych laboratóriách. Pri dodržaní metódy, ktorú tvorí jedálniček, produkty a mierny pohyb, budete chudnúť v priemere 0,5 až 1 kg za týždeň, čo zodpovedá odporúčaniam Svetovej zdravotníckej organizácie a je bezpečné pre váš organizmus.

Tajomstvo úspechu metódy Naturhouse spočíva v osobnom výživovom poradenstve zadarmo, dlhodobej spolupráci výživového poradcu s vami ako klientom a širokom sortimente exkluzívnych produktov. Jej neoddeliteľnou súčasťou je vzájomný vzťah a dôvera. Ide o komplexnú metódu na zníženie a udržanie hmotnosti.

My sa už teraz tešíme na dva úspešné príbehy, o ktorých vás budeme informovať. Ak túžite zmeniť svoju postavu, cítiť sa lepšie či sebavedomejšie, tak neváhajte a prihláste sa do premeny s Naturhouse Sereď.

Pre viac informácií môžete seredský Naturhouse kontaktovať aj na telefónnom čísle 0915 722 793 alebo emailom na adrese naturhouse.sered@gmail.com

Úspešná premena. Zdroj: Naturhouse Sereď

Článok vznikol v spolupráci s Naturhouse Sereď.

Zdroje: Článok vznikol v spolupráci s Naturhouse Sereď.
Zdieľať na Facebooku