22.07.2024, meniny má
28. marca 2024

V rebríčku škôl INEKO je Cirkevná základná škola v Seredi najlepšie hodnotenou školou v našom meste aj v okrese Galanta

V rebríčku škôl INEKO je Cirkevná základná škola v Seredi najlepšie hodnotenou školou v našom meste aj v okrese Galanta
Zdroj: seredsity.sk
reklama

INEKO je mimovládna nezisková organizácia, ktorá podporuje ekonomické a sociálne reformy s cieľom odstraňovať prekážky dlhodobého pozitívneho vývoja slovenskej ekonomiky a spoločnosti.

Po roku opäť táto neziskovka zverejnila nové rebríčky škôl, ktoré ukazujú na výborné výsledky žiakov jednotlivých škôl. V kategórii základných škôl ide o výsledky z Testovania 5, Testovania 9 z predmetov slovenský jazyk a matematika, zhrnutie výsledkov žiakov jednotlivých školských súťaží a olympiád.

Na veľmi zaujímavej priečke sa znova umiestnila aj Cirkevná ZŠ sv. Cyrila a Metoda v Seredi.

Výsledok hodnotenia INEKO, ktorý poteší

V minulom školskom roku mala CZŠ veľa prvenstiev nielen v krajských, celoslovenských kolách, no medailovo sme sa umiestnili aj v medzinárodnom hodnotení. Toto všetko sa pozitívne podpísalo aj pod výborné hodnotenie školy.

reklama

„Máme obrovskú radosť a som nesmierne hrdá na žiakov a pedagógov našej školy, ktorí nielenže potvrdili minuloročné kvality školy, ale tento rok posunuli školu v hodnotení základných škôl ešte vyššie. Keď sme sa v predchádzajúcom šk. roku v rámci Trnavského kraja umiestnili na 17. mieste, tento rok sme získali úžasné 12. miesto z pomedzi všetkých ZŠ v TT kraji,“ uviedla riaditeľka CZŠ Ing. Monika Kroláková.

Cirkevná ZŠ v Seredi sa aj v tomto roku na základe vyššie uvedených merateľných ukazovateľov stala najlepšie hodnotenou školou v meste Sereď i v okrese Galanta. Toto sa dá považovať za úžasný výsledok celého kolektívu základnej školy. Výsledok systematickej, jasnej a zrozumiteľnej spolupráce pedagógov, žiakov a rodičov.

Zdroj: seredsity.sk

Príďte na Deň otvorených dverí

Milí rodičia, ak stojíte pred voľbou, na akú základnú školu zapísať svojho budúceho prváčika a chcete si byť istí, že pre správne rozhodnutie ste urobili maximum, ak nemáte dostatočné informácie o tom, ako sa na CZŠ v Seredi učí a chceli by ste spoznať a vidieť ich priestory, vzdelávací program a tých, ktorí vzdelávajú žiakov, pokojne môžete prísť, spoznať ich, presvedčiť sa a získať dostatok informácií, aby ste mohli vybrať pre svoje dieťa tú najlepšiu školu.

Cirkevná základná škola sv. Cyrila a Metoda v Seredi aj týmto pozýva na Deň otvorených dverí. Ten sa uskutoční v utorok 16. apríla 2024 od 8.00 hod. do 16.00 hod.

Príďte na otvorené hodiny, na chvíľu zasadnúť do školských lavíc a byť súčasťou vyučovacieho procesu. Na vlastnej koži môžete zažiť vyučovacie hodiny aj bilingválny program aj interakcie s deťmi a pedagógmi. Porozprávajte sa s vedením školy, školským podporným tímom, asistentmi a vychovávateľmi, ktorí vám s radosťou odpovedia na všetko, čo môžu pre kvalitné vzdelávanie vašich detí ponúknuť.

„Som rada, že mesto Sereď ponúka rodičom a ich deťom tri kvalitné základné vzdelávacie inštitúcie, ktoré sa odlišujú koncepciou, filozofiou školy, materiálnym a priestorovým vybavením. Veď čo si viac môže rodič pre budúcnosť svojho dieťaťa priať? Kvalitné vzdelanie so slobodou rozhodovania,“ dodala na záver Ing. Kroláková.

Zdroj: CzŠ v Seredi

Zdroj: seredsity.sk

Zdroje: Cirkevná ZŠ sv. Cyrila a Metoda v Seredi
Zdieľať na Facebooku