25.09.2023, meniny má
5. mája 2022

V seredskom letnom tábore Kempingáčik môžu vaše deti zažiť pravú zábavu aj tento rok. Čaká ich nabitý program a plno prekvapení

V seredskom letnom tábore Kempingáčik môžu vaše deti zažiť pravú zábavu aj tento rok. Čaká ich nabitý program a plno prekvapení
Zdroj: seredskenovinky.sk
reklama

S blížiacim sa letom začína mnoho rodičov rozmýšľať nad výberom letného tábora pre svoje ratolesti. Oddych, kopec zábavy a nezabudnuteľné spomienky na prázdniny ponúka aj obľúbený seredský tábor Kempingáčik, ktorý sa bude konať v dvoch turnusoch.

Navyše okrem zábavy sú letné tábory skvelou príležitosťou, ako si deti môžu nájsť nových kamarátov a naučiť sa komunikačným schopnostiam a zodpovednosti v novom prostredí bez rodičov.

Ako vyzerá tábor v Kempingáčiku?

Pilotný turnus sa konal ešte v roku 2020, kedy organizátori priniesli tradíciu letných táborov na perfektné miesto pre zábavu a odpočinok, v lone prírody pri Váhu.

Bohatý program zahŕňa množstvo hier, súťaží, prekvapení, športových a tvorivých aktivít, ktoré budú prebiehať v rámci jedného týždňa. Po minulé roky mali deti možnosť navštíviť hasičskú stanicu, múzeum veteránov či nahliadnuť do práce psovodov Policajného zboru v Galante.

reklama

Chýbať nemohol ani super výlet do jaskyne Driny a na Smolenický hrad či záverečná diskotéka, na ktorej zahviezdil aj maskot Mickey Mouse. O prekvapenia tak po celý čas naozaj nebola núdza.

Zdroj: seredskenovinky.sk

Organizátori mysleli na všetko

Pre deti bude, samozrejme, zabezpečený celodenný pitný režim a strava trikrát denne vo forme desiat, obedov a olovrantu. Zaujímavý program pripravia skúsení pedagógovia – animátori. O bezpečie svojich detí sa báť nemusíte, nakoľko bude zaistený dozor kvalifikovaného zdravotníka.

Letný tábor realizovaný s podporou mesta Sereď sa bude konať v 1. turnuse od 18. do 22. júla 2022. Druhý turnus prebehne v termíne od 1. do 5. augusta 2022. Program začne každý deň o 8.00 hod. a potrvá až do 16.00 hod.

Prihlásiť sa môžete na budúci mesiac

Cena denného letného tábora je 105 eur, pričom zahŕňa všetky vyššie spomenuté náležitosti, ako aj záverečný výlet. Pokiaľ vás zaujala ponuka jedinečne stráveného leta priamo v Seredi, prihlášku a bližšie informácie získate v Campingu Sereď.

Formulár si môžete prísť vyzdvihnúť od 1. júna 2022, v pracovnom týždni v čase od 15.00 hod. do 19.00 hod.

O skvelo zvládnutej organizácii v minulých rokoch svedčí veľká spokojnosť rodičov, no najmä detí, ktoré si z tábora odniesli nové zručnosti, priateľstvá a príjemne strávený voľný čas.

Zdroj: seredskenovinky.sk

Zdroj: seredskenovinky.sk

Podporte článok zdieľaním.

Zdroje: FB ZŠ a MŠ kráľa Svätopluka Šintava, seredskenovinky.sk
Zdieľať na Facebooku