16.04.2024, meniny má
21. marca 2024

Veľtrh práce JobSpoTT v Trnave láka množstvom zaujímavých mien z radov zamestnávateľov. Na prázdno neodídu ani stredoškoláci

Veľtrh práce JobSpoTT v Trnave láka množstvom zaujímavých mien z radov zamestnávateľov. Na prázdno neodídu ani stredoškoláci
Zdroj: FB Jobspott - práca v Trnave
reklama

V Trnave bude konať veľtrh pracovných príležitostí JobSpoTT 2024. Pokiaľ hľadáte zamestnanie, rôzne informácie alebo ste naklonení novým výzvam, toto podujatie je práve pre vás.

Veľtrh sa uskutoční v utorok 16. apríla 2024 v čase od 9.00 hod do 16.00 hod. v Mestskej športovej hale na Rybníkovej 15 v Trnave.

Účasť na veľtrhu práce už potvrdili GPV Slovakia (Nova), Regal Beloit Slovakia, Continental Tires Slovakia, Púchov, LEONI Wiring Systems Slovakia, RONA, Koval System, Magna Slovteca, ZF Active Safety Slovakia, PMP Montex, HF Slovakia, Danfoss Power Solutions, TIMM Slovakia, EUROPIN aj spoločnosti ako SPP, ŽSR, Slovenské elektrárne, DHL, Prvá stavebná sporiteľna, ŽOS Trnava a mnoho iných.

Veľtrh pre študentov, nezamestnaných aj zamestnaných

Na veľtrhu práce JobSpoTT môžete stretnúť potenciálnych zamestnávateľov zoči-voči a bezprostredne sa tiež oboznámiť s rôznymi ponúkanými pracovnými miestami. K dispozícii budú zamestnávatelia z mnohých odvetví a tak si môžete vybrať čo vás najviac zaujme z ponúkaných možností.

reklama

Okrem toho sa môžete informovať o nových trendoch a požiadavkách na trhu práce. Veľtrh práce je teda skvelým miestom nielen na hľadanie práce, ale aj na dôležité vzdelávanie a osobnostný rozvoj.

Spoločnosť Talent Solutions povedie v rámci JobSpoTT-u taktiež diskusie o tom, ako správne zvládnuť pracovné pohovory a vyhnúť sa chybám.

Zdroj: FB Jobspott – práca v Trnave

Na svoje si tu prídu ale aj stredoškoláci. Tí budú môcť získať informácie o štúdiu od zástupcov Slovenskej technickej univerzity, Univerzity Komenského a Vysokej školy manažmentu.

„Návštevníci môžu získať prehľad o firmách v regióne, voľných pracovných ponukách a prípadne sa aj s vystavovateľmi z radov zamestnávateľov porozprávať o možnosti spolupráce. Pracovné ponuky budú z rôznych oblastí ako sú administratíva, financie, výroba či služby,” uviedol Miroslav Koleník z Národného kariérneho centra, ktoré podujatie organizuje spoločne s Úradom práce, sociálnych vecí a rodiny a združenia Artivia.

Práve spomínaná Artivia zastrešuje sprievodný program, ktorým budú remeslá. Ukážky zo svojej tvorby predvedú:

  • Peter Hubert (vyrezávanie do lipového dreva),
  • Slavomíra Habardová (strieborná alchýmia),
  • Elena Bernátová (frivolitková krajka),
  • Darina Lárišová (dievčatko zo šúpolia),
  • Katarína Slatinská (modelovanie z hliny),
  • Peter Šťastný (točenie na hrnčiarskom kruhu).
JobSpoTT

Zdroj: FB Jobspott – práca v Trnave

Od roku 2014 sa na veľtrhu práce JobSpoTT stretávajú zamestnávatelia so študentmi, nezamestnanými ale aj zamestnanými. JobSpoTT poskytuje priestor na prezentáciu pracovných možností, osobný kontakt, inšpiráciu a nové informácie.

Novinkou je, že tento rok sa podujatie rozšíri aj do trenčianskeho regiónu. Záujemcovia o prácu sa tak aj tu budú môcť osobne stretnúť so zamestnávateľmi, získať informácie o pracovných ponukách a vybrať si z rozmanitej škály pracovných oblastí.

JobSpoTT je zameraný aj na absolventov stredných a vysokých škôl, ktorí hľadajú optimálne zamestnanie v oblasti, ktorá ich zaujíma. Cieľom veľtrhu práce je poskytnúť príležitosť stretnúť sa s rôznymi zamestnávateľmi, ktorí môžu ukázať mladým ľuďom možnosti pre ich úspešný vstup do pracovného života.

Zdroj: FB Jobspott – práca v Trnave

Zdroje: FB Jobspott - práca v Trnave, jobspott.sk
Zdieľať na Facebooku