19.04.2024, meniny má
12. októbra 2018

VIDEO: Filip stretol Dalajlámu, vyhol sa konfliktu s miestnou mafiou a precestoval Nepál a Indiu. Druhý diel talkshow 10tka je tu.

reklama

Nedávno sme vám predstavili prvú epizódu novej talkshow s názvom 10tka, v ktorej Seredčan Tony Dúbravec vyspovedal úspešného seredského vedca Ľubomíra Švorca.

Prešiel ďalší mesiac a nový diel so zaujímavým hosťom je na svete. Tentokrát si bloger Tony pozval Filipa Jánošíka Lehotského a rozhovor sa udial priamo na ružinovskom sídlisku na dvoch starých kreslách z Filipovho bytu. Práve tam sa totiž začal písať jeho zaujímavý príbeh.

Vo videu nám Filip priblíži jeho cestovateľské zážitky z Nepálu a Indie, porozpráva o kultúrnych rozdieloch, o jeho stretnutí s Dalajlámom a nebezpečnej skúsenosti s miestnou mafiou.

,,Aby mohol Filip odletieť na 3 mesiace preč a zažiť tieto unikátne chvíle, žil v Bratislave viac než rok z desiatich eur na deň.”

Rovnako niečo prezradí aj o svojej kapele, hudobnej kariére a jeho ďalších plánoch. Čo motivuje mladého človeka so sľubnou kariérou k tomu, aby sa zbalil a odišiel na druhý koniec sveta? Pozrite si skvelý rozhovor, pri ktorom sa pobavíte, ale aj zamyslíte.

Ak vás prvý diel tejto online relácie obišiel a chcete vedieť o novej talkshow 10tka viac, neváhajte si kliknúť na spomínaný rozhovor s Ľubomírom Švorcom alebo si prečítajte ďalšie informácie.

Najnovším projektom blogera Tonyho Dúbravca je online talkshow 10ka, do ktorej si pozýva zaujímavé osobnosti, ktoré možno nie sú známe širokej verejnosti, no podľa neho majú čo divákom povedať a inšpirovať ich. Medzi hosťami sa objavia aj niektorí Seredčania.

Komplexný vizuál pre túto reláciu zabezpečoval ďalší Seredčan Richard Sokol. Seredsity.sk zase stojí za produkciou a rozhovory točíme a striháme. Každý mesiac vám na našom médiu Seredsity.sk prinesieme novú epizódu z tejto talkshow.

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním

Zdieľať na Facebooku