20.06.2024, meniny má
9. novembra 2023

Viete ako jednoducho môžete pomôcť dobrovoľníkom v OZ Tulák naplniť prázdne psie brušká?

Viete ako jednoducho môžete pomôcť dobrovoľníkom v OZ Tulák naplniť prázdne psie brušká?
Zdroj: freepik.com
reklama

Aktuálne teploty vôbec nevyzerajú na to, že by o mesiac a pol mali prísť dlho očakávané Vianoce. Napriek tomu zima pomaly prichádza. Čísla na teplomeroch klesajú a my už tiež vyťahujeme hrubšie oblečenie.

Ak aj Vám začína byť zima a spomeniete si občas na tých, ktorý nemajú to šťastie sa zohriať, myslíme že by vás mohla zaujať táto možnosť. Dnes vám predstavíme spôsob ako pomôcť štvornohým útulkáčom.

Každá pomoc pre útulok znamená veľa

Webová stránka preutulky.sk pomáha zásobovať viac ako 100 zaregistrovaných útulkov kvalitným krmivom a vecami každodennej potreby. Stačí, ak na stránke preutulky.sk nájdete seredský útulok OZ Tulák Sereď pod číslom 13 a priamo tam môžete objednať krmivo, čistiace prostriedky a ďalšie veci, ktoré týmto skvelým ľuďom neskutočne pomôžu.

„Útulok nemá podporu mesta a všetko držia pokope dobrosrdečný ľudia ako Vy a neskutočne odhodlaný pracovníci útulku, ktorý všetko toto dobro zvládajú popri svojej každodennej práci a povinnostiach a výdavkoch,“ vysvetlilo občianske združenie.

reklama

Zdroj: freepik.com

Veľkou výhodou v tomto prípade je, že preutulky.sk dovezie všetok objednaný tovar priamo útulku. Spravia to úplne zdarma a vy nezaplatíte ani cent za poštovné.

Ceny krmiva začínajú od 2,22 eur takže môžete pomôcť aj jednou jedinou konzervou. V prípade, že sa neviete rozhodnúť čo zakúpiť, stránka ponúka aj možnosť poukážky v rôznych zvolených hodnotách.

Každá mláka, jazero, more aj oceán sa predsa skladajú z malých kvapiek. Je len na nás, aké veľké dobro spolu dokážeme vytvoriť.

Zdroj: OZ Tulák Sereď

Zdroje: OZ Tulák Sereď, preutulky.sk
Zdieľať na Facebooku