19.05.2024, meniny má
3. mája 2024

Vinárstvo Šintavan pozýva na Svätourbanskú koštovku. Ochutnajte vína jedného z najkvalitnejších vinárstiev na Slovensku

Vinárstvo Šintavan pozýva na Svätourbanskú koštovku. Ochutnajte vína jedného z najkvalitnejších vinárstiev na Slovensku
Zdroj: seredsity.sk
reklama

Vinárstvo Šintavan je jedno z najznámejších vinárstiev v našom regióne. Viac ako 25-ročná tradícia robí z tohto vinárstva jedinečné miesto, ktoré vyrába unikátne víno. Jeho chuť je postavená na vlastnoručne vypestovanom hrozne na pôde našich otcov a dedov.

Ich jedinečné vína si pochvaľujú nielen samotní zákazníci, ale aj porotcovia na rôznych súťažiach vín, kde Šintavan získava množstvo ocenení.

Už v máji bude Vinárstvo Šintavan organizovať degustačné podujatie – Svätourbanskú koštovku. Skvelá príležitosť ako si vychutnať dve desiatky ich vín za jeden jediný večer.

Obľúbená koštovka unikátnych vín

Skvelé šintavské víno, považované za klenot nášho regiónu, budete môcť zdegustovať počas Svätourbanskej koštovky v piatok 24. mája 2024 od 17.00 hod do polnoci. Ak ste fanúšikom lahodného a kvalitného vína, túto akciu nemôžete zmeškať.

reklama

Populárnosť podujatia a jedinečnosť šintavských vín podčiarkuje aj fakt, že degustácie sa pravidelne zúčastňuje až okolo 700 ľudí.

koštovku

Zdroj: seredsity.sk

Zdroj: seredsity.sk

Vstup na koštovku je zdarma. O hudobný sprievod akcie sa postará skupina FidliCanti Horné Orešany. K vínu nebude ale chýbať ani občerstvenie. Okrem klasiky si návštevníci ochutnávky budú môcť pochutnať aj napríklad na street food truck s burgrami.

Pre všetkých záujemcov budú k dispozícii aj degustačné vstupy:

  • malý 9,90 € (10 vzoriek, pohár)
  • veľký 14,90 € (20 vzoriek, pohár)

Degustovať sa budú aj najnovšie vína z ročníka 2023, ktoré sú v predaji od minulého týždňa. Spolu pôjde o 20 vzoriek z celej ponuky Šintavanu.

Vinárstvo Šintavan taktiež pripravuje možnosť zakúpiť si degustačný vstup za zvýhodnenú cenu aj v predpredaji. Veľký vstup si tak v termíne 6. máj – 20. máj 2024 budete môcť zakúpiť za 12,90 €.

Strávte príjemný májový večer pri dobrom vínku a spoznajte vínny klenot nášho regiónu, ktorý sa vďaka dlhodobej a náročnej práci dostal medzi tie najkvalitnejšie vinárstva na Slovensku.

Zdroj: seredsity.sk

Zdroj: seredsity.sk

Zdroj: seredsity.sk

Zdroje: seredsity.sk
Zdieľať na Facebooku