06.08.2020, meniny má
reklama
15. mája 2019

Chcete si vychutnať skvelé cyklistické raňajky cestou do práce či školy? Túto možnosť budete mať už tento piatok

reklama

Už tento piatok budete môcť spojiť príjemné s užitočným. Myslíme tým skvelo vyzerajúce raňajky, ktoré budú prichystané pre všetkých Seredčanov, ktorí chodia do práce či do školy na bicykli.

Ak sa pýtate, o čo vlastne ide, tu je krátke vysvetlenie. Aj tento rok seredské občianskej združenie Mám rád cyklistiku pripravilo pre cyklistov v rámci celoslovenskej kampane Do práce na bicykli sprievodnú akciu s názvom Raňajky pre cyklistov v meste Sereď.

Milujete bicykel a raňajky?

Potom ste jednoznačne vítaní. Akcia sa z minulého týždňa kvôli nepriaznivému počasiu presunula na tento piatok 17. mája 2019 v čase od 5:30 hod. do 8:00 hod. Miesto je už všetkým cyklistom známe, no pre nováčikov doplníme, že stánok s raňajkami nájdete už tradične pri svetelnej križovatke (stánok s predajom medu) v smere na železničný most.

Pre všetkých cyklistov budú pripravené chuťovky, ako domáca bábovka, čerstvé pečivo z pekárne, sendviče, ale aj niečo na desiatu, veľa ovocia a ďalšieho občerstvenia, ktoré vás pred prácou či školou výborne nakopnú na začiatku dňa.

Na tejto akcii sa tiež dozviete informácie o pripravovaných projektoch v oblasti cyklistiky v meste Sereď, na ktorých sa občianske združenie Mám rád cyklistiku aktívne podieľa a ktorého členom sa môžete stať jednoducho aj vy priamo na mieste. Seredské občianske združenie Mám rád cyklistiku prichádza s projektom osadenia dvadsiatich nových stojanov na bicykle. Nahradia sa tak staré a nefunkčné stojany, ktorých je v meste niekoľko. Ak im s týmto projektom chcete pomôcť, kliknite na tento odkaz a za ich projekt jednoducho zahlasujte.

Podujatie nájdete aj na facebooku – Raňajky pre cyklistov v Seredi.

Zdroj: OZ Mám rád cyklistiku

Zdroj: OZ Mám rád cyklistiku

Zdroj: OZ Mám rád cyklistiku

Zdroj: OZ Mám rád cyklistiku

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním.

Zdieľať na Facebooku