08.12.2023, meniny má
13. novembra 2022

Dúhalka či Smejko a Tanculienka vystúpia v Dome kultúry v Seredi

Dúhalka či Smejko a Tanculienka vystúpia v Dome kultúry v Seredi
Zdroje: FB Dúhalka/domkultury.sered.sk
reklama

Mesto Sereď žije aj kultúrou venovanou tej najmenšej vekovej kategórii. Aj vaše deti obľubujú slovenských detských interpretov? Hudobníkov, ktorí sa zaoberajú tvorbou pre deti, je na slovenskom trhu niekoľko desiatok.

Dom kultúry Sereď ponúka vo svojom programe aktuálne hneď dve predstavenia venované práve tým najmenším. V prípade, že sú vaše deti fanúšikmi práve Dúhalky alebo Smejka a Tanculienky, máme pre vás dobrú správu. Vezmite ratolesti zažiť niečo neopakovateľné.

Vianočný koncert speváčky Dúhalky

Dátum konania predstavenia je v nedeľu 27. 11. 2022 o 16.00 hod. Na koncert sú pozvaní všetci od 0 do 99 rokov.

Cena vstupenky je 10 eur deti do 1 roka veku (bez nároku na sedadlo) majú vstup zdarma. Dĺžka koncertu je 60 minút, po skončení koncertu sa deti môžu tešiť na fotogramiádu.

reklama

„Pripravte sa s Dúhalkou na najkrajšie sviatky v roku. A možno, ak budete poslušní, uvidíte aj skutočného jednorožca. Nenechajte si to ujsť!“ znie na pozvánke zverejnenej na webe domu kultúry.

Zdroj: FB Dom kultúry Sereď

Smejko a Tanculienka – Poď von!

Dátum konania predstavenia je štvrtok 15. decembra o 17.00 hod. Predstavenie je vhodné pre deti od 2 rokov.

Cena vstupenky je 12 eur bez rozdielu veku (ku každým 4 lístkom zakúpeným v jednom nákupe si môžete vybrať darček v podobe DVD alebo mesačného prístupu ku všetkým filmom a rozprávkam na www.kukino.tv). Dĺžka predstavenia je približne 60 minút.

„A je to tu! Úplne nové predstavenie s Huncúlikom, Smejkom a Tanculienkou s pesničkami z ich posledného filmu Poď von! Huncúlik doma sedí, nič nerobí a len vylihuje, pretože vonku prší a hrmia blesky. Prekvapia ho zamočení Smejko a Tanculienka a snažia sa ho zabaviť pesničkou Keď si šťastný.

Zahrajú sa aj hru Dvaja remeselníci. Zaspievajú si aj Žltú raketu. Rozdelia si spoločne Čokoládu. Nič však nepomáha. Našťastie ale vyjde slniečko a všetci môžu ísť von. Prídu do čarovného parku, kde stretnú vlka na kolobežke,“ sľubne popisujú tvorcovia predstavenia.

Vstupenky si môžete zakúpiť v predpredaji v Kine Nova alebo na webe domkultury.sered.sk.

Zdroj: FB Dom kultúry Sereď

Zdroje: FB Dom kultúry Sereď, domkultury.sered.sk
Zdieľať na Facebooku