13.08.2022, meniny má
2. augusta 2022

Výsledky piateho ročníka Pivnej špacírky sú už známe. Ktoré podniky si získali srdcia pivárov tento rok?

Výsledky piateho ročníka Pivnej špacírky sú už známe. Ktoré podniky si získali srdcia pivárov tento rok?
Zdroje: FB Pivná špacírka V./unsplash.com
reklama

V Seredi sa konal už piaty ročník podujatia Pivná špacírka, na ktoré sa pivári zo širokého okolia tešia pravidelne už od roku 2018. O tom, že sa akcia teší čoraz väčšej obľube, svedčí aj to, že účastníkov neodradilo ani nepriaznivé počasie. Podniky praskali vo švíkoch a Camping zaplnilo množstvo nadšencov hudby a dobrého piva.

Organizátorom akcie je občianske združenie ROD SK, ktoré zverejnilo na sociálnej sieti očakávané výsledky. Poďme sa preto pozrieť, ako dopadli zúčastnené podniky a kto zo súťažiacich dorazil do cieľa ako prvý.

O zábavu bolo v Campingu postarané

Štart a cieľ bol v Campingu a súťažiacich čakalo na trase 12 miestnych podnikov, ktoré nasledovne hodnotili v indexoch a niekoľkých kategóriách. O 16.00 hod. sa začal hudobný program, o ktorý sa postarali kapely ako ETANOL/ALKEHOL REVIVAL z Handlovej, ALMANACRA zo Serede, REBEL SKY z Levíc, THE KARNSTEINS z Bratislavy a OHEN z Trnavy.

„Naše združenie sa chce poďakovať všetkým návštevníkom akcie. Predovšetkým účastníkom špacírky a podnikom, kapelám, ktoré vám spríjemňovali chvíle strávené v Campingu.
Veľká vďaka všetkým, čo sa akokoľvek zapojili a pomáhali pri organizovaní či dobrovoľným príspevkom od vás. Bolo to náročné, do 13 00 hod. nám pršalo, ale zvládli ste to na výbornú,“ poďakovalo občianske združenie v statuse na sociálnej sieti.

Zdroj: FB Občianske združenie – ROD SK

reklama

Aké sú výsledky piateho ročníka?

Víťazom Pivnej špacírky sa stal Ľuboš Malina, na druhom mieste sa umiestnil Marcel Rybanič. Tretie miesto patrí Mariánovi Vadovičovi.

Pre prvých troch účastníkov si organizátori pripravili ocenenie v podobe ročníkových pohárov. Všetci ostatní, ktorí odovzdali vyplnený index, si vyslúžili diplomy o absolvovaní špacírky.

Kategória PIVO

Podnik Da Vinči obhájil svoje prvé miesto, ktoré získal aj v predchádzajúcom ročníku. Za ním sa umiestnili podniky Forrest Pub a Kolkáreň. Poradie všetkých zúčastnených podnikov je nasledovné:

1. DA VINČI
2. FORREST PUB
3. KOLKÁREŇ
4. BISTRO RAKETA
5. LIBRESSO BAR
6. CAMPING SEREĎ
7. CAFÉ BAR KAFEČKO
8. BAR FONTÁNA SEREĎ
9. ŠPORTKLUB
10. HOSTINEC BAR TRIO
11. POHOSTINSTVO PAPUČA
12. MLYNÁRČAN
13. BUFET TRIO (KOCKA)

Kategória OBSLUHA

Účastníci Pivnej špacírky hodnotili v indexoch nielen kvalitu piva, ale tiež obsluhu, pre ktorú je každý rok vymedzená špeciálna kategória. Ako podnik s najlepšou obsluhou tento rok súťažiaci ohodnotili Kolkáreň.

1. KOLKÁREŇ
2. FORREST PUB
3. LIBRESSO BAR
4. CAMPING SEREĎ
5. DA VINČI
6. HOSTINEC BAR TRIO
7. CAFÉ BAR KAFEČKO
8. BUFET TRIO (KOCKA)
9. MLYNÁRČAN
10. BISTRO RAKETA
11. ŠPORTKLUB
12. POHOSTINSTVO PAPUČA
13. BAR FONTÁNA SEREĎ

Kategória NAJLEPŠÍ PODNIK

Camping Sereď si naplno získal srdcia pivárov a obsadil tak zlatú priečku, k čomu mu srdečne blahoželáme. Strieborné miesto patrí Baru Da Vinči, za ktorým sa umiestnila Kolkáreň.

1. CAMPING SEREĎ
2. DA VINČI
3. KOLKÁREŇ
4. FORREST PUB
5. LIBRESSO BAR
6. BISTRO RAKETA
7. MLYNÁRČAN
8. CAFÉ BAR KAFEČKO
9. HOSTINEC BAR TRIO
10. ŠPORTKLUB
11. POHOSTINSTVO PAPUČA
12. BUFET TRIO (KOCKA)
13. BAR FONTÁNA SEREĎ

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním.

Zdroje: FB Pivná Špacírka V.
Zdieľať na Facebooku